111

dolarУ Києві оперативники Департаменту внутрішньої безпеки (ДВБ) Національної поліції України затримали поліцейського, який, зловживаючи службовим становищем, привласнив 11 тисяч доларів. Про це УНН повідомили в прес-службі НПУ.

У понеділок, 14 березня, до керівництва НПУ від працівників патрульної поліції надійшла інформація про те, що окремі співробітники поліції Києва зловживають службовим становищем.

Зокрема, йшлося про протиправне заволодіння під час виїзду на місце події грошима на загальну суму близько 11 тисяч доларів США.Вже наступного дня протиправні дії поліцейського були задокументовані. Встановлено місцезнаходження порушника та вилучено гроші на загальну суму 11 тисяч доларів США та майже півтисячі набоїв та два ножі.

Поліцейського, який є командиром роти патрульної поліції, затримано.

Його дії кваліфікували за ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Досудове слідство триває.

Крім того, прийнято рішення про звільнення з лав поліції чотирьох працівників, двоє з яких — керівники.

1 comment

  1. Саша

    А може вже пора спитати з Авакова за проведені реформи ? Це вже він набирав працівників в поліцію. Він їх забезпечив високими зарплатами. Патрульна поліція не підчиняється керівництву нац. поліції в областях, а підчиняється на пряму МВС України. То хтож за цей бедлам буде відповідати ? Можливо “великого реформатора” Авакова пора поставити на місце, на яке він з своїми радниками вже давно заслуговує ? А може це так Аваковим задумано з самого початку реформувати поліцію і грабувати людей, покривати копачів-нелегалів бурштина на Волині і Рівненщині ? Це така реформа поліції ? Але як говорять в народі : який керівник, такі і підлеглі. Який пемєр Яценюк, такий і міністер Аваков. Вітання ВЕЛИКИМ РЕФОРМАТОРАМ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.