Як Кременецька міська рада бюджет “дерибанить”

Поділитися

У зв’язку з набуттям  Кременцем статусу міста обласного значення в Кременецькій міській раді в декілька разів збільшується чисельність штату працівників. Обговорювати доцільність такої кількості службовців (наближаємось вже до сотні) та пов’язані з цим витрати з бюджету міста цього разу не будемо. Паралельно з цим виникає питання розміщення цього персоналу у відповідних приміщеннях.
Міському голові Ковальчуку О.А. неодноразово вказувалось, що потрібно працювати прозоро, але так вже склалось в людини, що по — чесному не може. Стосується це приміщень, а точніше ремонтних робіт, які в них проводяться, та на ремонти яких в цілому виділяються сотні тисяч гривень. Підрядчиків на ці роботи вибирає особисто Ковальчук О.А. а за яким критерієм лише йому одному відомо. Враховуючи загальні суми виникає питання — чому мер міста так вперто не бажає провести хоча б якісь конкурси серед виконавців цих будівельних робіт, адже від цього залежить загальна вартість цих ремонтів. Складається банальне враження – «откати – наше усё»

3 березня на виконкомі відбулась чергова спроба призначити виконавцем робіт на одному з об’єктів свою людину. Людину, за якою тягнеться шлейф запитань ще з часів сумнозвісного ремонту «близнюків», куди було виділено понад 500 000 грн. (110 000 доларів по курсу на той час). В якому стані ця пам’ятка архітектури бачать усі жителі та гості нашого міста. Цього разу Олексію Андрійовичу це не вдалось, але ж злодійкуватість взяла верх — 04.03.2016р. ця зграя злодюжок знову зібрала вже позачергово виконком та частково просунула своє рішення, затвердивши кошторис по об’єкту. При цьому скориставшись тим, що були присутні ті члени виконкому, які не були на черговому засіданні. Офіційною причиною позачергового збіговиська називають проблеми з виплатою зарплатні в Кременецькому професійно технічному ліцеї. Так, в цьому закладі великі проблеми, але виникли вони завдяки таким як Ви Олексій Андрійович та Вам подібним.

Народна рада
P.S. Ковальчук О.А. вже пробував бути мером нашого міста — правда не добув до кінця каденції. Виходячи з поведінки — цього разу закінчить досконалим вивченням певних статей КПК України

Професор Микола Лазарович презентував унікальну книгу “Легіон українських січових стрільців”

Як з простого питання кременецькі чиновники зробили складне