Як відзначать 202-у річницю від дня народження Т.Г.Шевченка на Тернопільщині

Поділитися

00630846У Тернополі, сьогодні, о 12.00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку з нагоди 202-ї  річниці від дня його народження. Літературно – мистецьке свято “Кобзареві думи”  за   участю   мистецьких  колективів  Палацу  культури  “Березіль” ім. Л.Курбаса.Наженуть на свято чиновників та дітей, а простий люд як не ходив з януківською владою і кучмівською, так і тепер з порошенківсько-яценюківською проігнорує.

О 13.00 год. в Українському домі “Перемога” – святкова концертна програма “Шевченківські вечорниці” за участю мистецьких колективів центру творчості дітей та юнацтва м. Тернопіль.

Районний будинок культури м. Козова

09 березня – творчий звіт майстрів мистецтв та аматорських художніх колективів Козівського району „Обніміться ж, брати мої, молю вас, благаю…”, присвячений 202-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

 м. Тернопіль 

Тернопільський академічний обласний український драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка

11 березня о 19.00 год. – концерт вокального дуету сестер Тельнюк, присвячений 202-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

 Тернопільський обласний краєзнавчий музей

Березень – виставка  “Шевченкіана” із фондів музею з нагоди 202-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря

 Тернопільський обласний художній музей

З 01 по 14 березня – виставка з фондів музею „І мене в сім’ї великій…” (до 202-річниці від дня народження Т.Г.Шевченка).

 Тернопільська універсальна наукова бібліотека

З 07 по 15 березня – книжково-ілюстративна виставка “Великий син вкраїнського народу” (до 202-річниці від дня народження Кобзаря).

 Тернопільська обласна бібліотека для молоді

09 березня – літературно-мистецьке свято „Тарас Шевченко. Шляхами великої долі” (до 170-річчя з часу перебування поета на Тернопільщині).

 Тернопільська обласна бібліотека для дітей

07 березня – огляд книжково-ілюстративної виставки „Кобзарева світлиця” (до 202-ї річниці від дня народження поета).

 Обласна філармонія

10 березня – концерт „Борітеся – поборете!” за участю мистецьких колективів  обласної філармонії (до шевченківських днів).

 Тернопільський обласний центр народної творчості

25 березня в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї – обласний тур Всеукраїнського конкурсу читців  „Борітеся – поборете”, з нагоди 202-ої річниці від дня народження Кобзаря.

Березень – виставка творів майстрів та аматорів народних художніх промислів Тернопільщини „В сім’ї вольній, новій…” з нагоди 202-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка (можливо під час конкурсу читців „Борітеся – поборете”).

 9 березня  в клубних закладах  області  відбудуться урочисті збори та святкові концерти, присвячені 202-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

У  бібліотеках,  музеях,   мистецьких  навчальних  закладах  культури   області  та

м. Тернопіль впродовж березня відбуватимуться літературно-музичні вечори, години поезії, літературні читання, організовано книжкові виставки, фотовиставки, бібліографічні огляди літератури, вечори-портрети, експозиції з нагоди 202-ої річниці від дня народження Великого Кобзаря.

 Державний архів Тернопільської області

10 березня о 11.00 год. – книжкова виставка з нагоди 202-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

“Голден Стейт” встановив рекорд НБА

Поліція на Тернопільщині досі має імідж рекетирів і вимагачів