111

Слідче управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Тернопільській області завершило розслідування кримінального провадження за фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Фігурантами організованої злочинної групи був керівник тернопільського підприємства та троє його спільників.
В ході досудового розслідуванням встановлено, що керівник приватного підприємства створив організовану групу, до складу якої увійшли головний бухгалтер та майстер цього ж підприємства, а також мешканець міста Львова.
Ділки, займаючись протиправною діяльністю впродовж трьох років, спромоглись шляхом відображення в обліку неіснуючих господарських операцій із придбання товарно-матеріальних цінностей у фіктивних фірм, ухилитись від сплати податків на загальну суму понад 7 млн гривень.
Крім цього, керівник підприємства завищив обсяг виконаних підприємством будівельних робіт та підробив документацію. Ці дії посприяли йому у заволодінні коштами державного підприємства на загальну суму майже 400 тис. гривень.
У ході досудового слідства відшкодовано 1,3 млн грн, також накладено арешт на майно підприємства та майно підозрюваних на суму 17 млн гривень, повідомили “Про все” у відділі організації роботи Головного управління ДФС у Тернопільській області

1 comment

  1. Михайло

    Хлопці, зробите мені карту землеволодінння смт. Скала-Подільська, я Вам допоможу знайти 2-3 клієнтів по Вашій спеціалізації. А як допоможете мені бачити хто , скільки, якого виду податку сплатив в бюджет Скала-Подільської с/ради за 2015-й рік, я Вам 5 трутнів “здам”. Але щоб моя фамілія ніде не фіґурувала. Нехай приїде чи подзвонить Ваш чоловік і скаже що від цієї публікації Михайла. Тел. 097-675-17-14.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.