Журналіст, заступник головного редактора тижневика «Дзеркало тижня» Сергій Рахманін в ефірі Громадського телебачення розкрив цікаві нюанси війни в Україні.

1 comment

  1. Михайло

    Хотів прочитати той «План Медведчука» на сторінці, вона не відкривається. То що за «план» ?, хоча ми й так бачимо той план з кінця лютого 2014-го. Зять «намутив» разом з тестем, а тепер «героїчно розхльобуємо» всією державою. Чого, добрий план, несамовитий. Героя йому на груди, а ще краще — в груди. «Реґіонали хринові». Через свої «статки награбовані» троюдити брат на брата, кров проливати. А найманців-москаликів, чеченів, сербів ще є досить, буде цього геморрою ще з на 20 літ… Ох-хо-хо.., як то пережити всім нам. Криза за кризою, криза розуму і злагоди, гроші-грішми, а злагоди нема. І не буде. Як буде 182 партії і партійочки, як не буде одної державницької лінії — сепараторів і сепаратистів не поменьшає.Щось треба з цим вирішувати. Вирішувати і робити, негайно, і то вчора треба було ЗРОБИТИ.
    А ці ґазетярі щось намагаються сказати, напишуть заголовок, так сказати, вкинуть кістку, і не розжовують ІНФОРМАЦІЮ. Чи є хто над ними МУДРІШИЙ ? Га ?

Добавить комментарий