Біля Криму розлили нафтопродукти

Поділитися

pribrezhnaya_polosa_severnoj_storoni_sevastopolya_zagryaznena_mazutomВ акваторії Севастополя, у прибережній смузі селища Любимовка, Північної сторони, Бельбека, Фіоленті, Балаклави на поверхні моря й на прилеглій до урізу води частини суші спостерігається велика кількість мазуту – нафтопродукту важкої фракції.

Про це повідомляє кореспондент Крим.Реалії.

За інформацією представників Росприроднадзора в анексованому Росією Криму, викид стався від одного зі суден ще 8 травня. Тоді ж стали надходити повідомлення від жителів про забруднення акваторії й берега.

Важка фракція нафтопродуктів – найбільш шкідлива для навколишнього середовища.

Викид співпав із нерестовим періодом риб, тому можна прогнозувати подальший негативний вплив на кількісний склад іхтіофауни.

До 2014 року екологи й жителі неодноразово фіксували незаконне скидання нафтовмісних лляльних вод, мазуту, каналізаційних викидів в акваторію Севастопольської бухти із судів Чорноморського флоту.

Зараз, за інформацією жителів, помічена загибель дельфіна на забрудненій ділянці узбережжя.

До 15 травня пляжі міста мали бути підготовлені до сезону.

Цього року досі не пройшли конкурси для визначення балансоутримувачів багатьох пляжів. Представники підконтрольної Росії виконавчої влади кажуть, що без команди “згори” забирати “безгоспні” пляжі не можуть.

Платники Тернопільщини спрямували на підтримку української армії майже 39 млн гривень

Гуцульську еротику покажуть у «Бункермуз»