На Тернопільщині податкові міліціонери на АЗС вилучили 8,5 тис. літрів “підпільного” бензину

Поділитися

IMG_3753Державною фіскальною службою України здійснюються заходи щодо виявлення та припинення фактів підпільного виробництва паливно-мастильних матеріалів, а також реалізації такої неякісної чи контрафактної продукції.
Під час проведення операції «Акциз-2016» співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Тернопільській області спільно із співробітниками управління захисту економіки в Тернопільській області ДЗЕ Національної поліції України встановили факти зберігання з метою подальшої реалізації та збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів (бензину) фізичною особою – підприємцем.
У ході проведення санкціонованого обшуку на автозаправочній станції вилучено 8,5 тис. літрів бензину вартістю 185,8 тис. гривень.
Крім цього, встановлено розбіжність фактичних залишків паливно-мастильних матеріалів із даними їх документального обліку.
По даному факту триває досудове розслідування.
Кримінальним кодексом України за незаконне придбання з метою збуту, зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів встановлено кримінальну відповідальність у вигляді штрафу від 17 000 до 34 000 гривень з конфіскацією незаконно виготовленої продукції, повідомили “Про все” у відділі організації роботи
Головного управління ДФС у Тернопільській області

Який порядок державної реєстрації транспортних засобів ввезених в Україну із за кордону?

Чи прозоро на Тернопільщині проводять конкурс бізнес-планів серед молоді?