Патрульні спіймали особу, яка хотіла вчинити крадіжку

Поділитися

13254258_237078959994481_3039002347844606445_nЕкіпажу патрульної поліції надійшло повідомлення про те, що невідома особа намагається проникнути на подвір’я приватного будинку, на вулиці Степовій. Виклик надійшов 22 травня, близько 3-ї години ночі. Охоронці порядку відразу виїхали на місце події. Заявник показав подвір’я, де намагався проникнути невідомий.
Патрульні ретельно оглянули вулицю. При світлі ліхтаря помітили людський силует біля паркану. Кілька разів інспектори окликнули невідому особу, але у відповідь – мовчанка. Коли патрульні підійшли ближче, чоловік почав втікати. У поспіху він згубив в’язку ключів. Інспектори кинулися навздогін. Одному з них таки вдалося затримати правопорушника, який стрибнув із 5-тиметрового паркану, а інспектор вслід за ним. Як наслідок, у втікача – зламана п’ята, у патрульного – пошкоджене сухожилля на нозі.
Охоронці порядку викликали швидку, після того, передали втікача слідчо-оперативній групі та в’язку ключів, як речовий доказ. Пізніше з’ясувалося, що у ній був ключ від гаража господарів будинку, куди той намагався потрапити

7 загиблих і 9 поранених українських військових у зоні АТО за минулу добу

Нові аварії на Тернопільщині: у Торську “Фіат” заїхав у трактор