За минулу ніч у Тернополі «босими» залишилися дві автівки. З новенької «Шкоди» злодії зняли усі чотири колеса. Збитки власник оцінив у понад 40 тис. грн.
Без двох коліс залишився «Жигуль». В грошовому еквіваленті власник втратив півтори тисячі гривень.
В обох випадках автомобілі були припарковані на ніч у дворах багатоповерхівок. Відсутністю будь-якого нагляду за транспортними засобами і скористалися крадії. Відтак, аби вберегти свої майно від злочинних посягань, залишайте автомобілі на охоронюваних парковках чи оснащуйте їх надійної сигналізацією, яка, вразі небезпеки, спричинить багато шуму, повідомили “Про все” у секторі комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області