За попередньою інформацією, діти відпочивали у клубі в селі Людвище Шумського району. В компанії молодих людей було кілька неповнолітніх. Близько 3:30 вони вирішили їхати додому в село Соснівка. При повороті водій автівки не впорався з керуванням, перевищив швидкість та злетів у кювет. Аварія трапилася над трьохметровою прірвою. Мікроавтобус кілька разів перекинувся, падаючи вниз. На момент аварії в автівці було 9 людей. Кілька пасажирів вилетіли з транспорту під час падіння. Зупинилася автівка в лісосмузі.
За життя інших пасажирів боряться лікарі. Їх госпіталізували до Шумської лікарні, вирішується питання про переведення травмованих на лікування до Тернополя.
Правоохоронці відібрали взірці крові для перевірки на вміст алкоголю у водія, опитуються потерпілі, які знаходяться при свідомості.