Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди водія “Пежо” із закритою черепно-мозковою травмою, різаною раною голови та закритим переломом стегнової кістки госпіталізували в реанімаційне відділення Зборівської лікарні.
Зі струсом, закритою черепно-мозковою травмою та переломом стегна зі зміщенням потрапив в травматологічне відділення водій іншого автомобіля.
До медзакладу Тернополя госпіталізували і пасажира “Пежо” – жінку на 23 тижні вагітності. У неї закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, забійні рани голови, підозра на закриту травму грудної клітки та закриті переломи обох рук.