За 17 км від Львова починають будівництво притулку для диких ведмедів

Поділитися

vedmidУ Домажирі (Яворівський район Львівська обл.) цього тижня розпочнуть будувати притулок для диких ведмедів. Церемонія закладення першого каменю у будівництво ведмежого притулку відбудеться 19 травня об 11:00. Новий притулок стане домівкою для двох десятків ведмедів.
Перший камінь в будівництво Ведмежого притулку біля с. Домажир Яворівського району буде закладений Благодійною зоозахисною організацією «ЧОТИРИ ЛАПИ» (Австрія) під час урочистої церемонії, що засвідчить початок будівництва сучасного закладу, який відповідатиме стандартам Організації з благополуччя тварин та безпеки.
У церемонії візьмуть участь засновник та президент Організації «Чотири Лапи» Гельмут Дунглер, керівництво Міністерства екології та природних ресурсів України, Львівської обласної державної адміністрації, а також інші представники української влади. Зведення Ведмежого притулку – Домажир є важливою віхою у Програмі Організації «Чотири Лапи» з покращення ситуації з ведмедями в Україні.
Будівництво фінансується Благодійною організацією «Чотири Лапи» (FOUR PAWS) і буде тривати до 2018 року. Притулок площею 20 га зможе прийняти до 20 ведмедів, що будуть жити в умовах, наближених до дикої природи. Завдяки розташуванню поблизу Львова та в межах Біосферного резервату «Розточчя» Ведмежий притулок, без сумніву, стане однією з головних туристичних візитівок регіону.
Міжнародна зоозахисна організація «Чотири Лапи» працює в Україні з 2012 року. Незважаючи на заборону використання ведмедів та вовків для цькування мисливськими псами, в таких умовах ще перебувають близько 20 ведмедів. Ще багато ведмедів живуть в крихітних клітках біля ресторанів та готелів по всій країні. Ведмедів випускають з кліток лише для розважання туристів чи тренування мисливських псів.
На даний час «Чотири Лапи» змогли врятувати п’ятьох бурих ведмедів в Україні. Після порятунку з незаконного утримання ведмедики насолоджуються життям в Центрі порятунку ведмедів «Надія» поблизу Житомира. Організація також втілила в Україні кілька проектів по безпритульних тваринах.

Київстар на Тернопільщині буде поганої якості

Скандальний військовий нагородив “Омелька” з Тернопільської облради