Четверо людей потонули в морі поблизу селища Затока на Одещині. Це двоє дівчат-підлітків з тернопільського ансамблю барабанщиць, їхній тренер, що кинувся на порятунок, та ще один дорослий. Сьогодні на Одещині – сильний дощ, на морі – шторм. За повідомленням прес-служби обласного управління ДСНС, дівчата вирішили покупатися і не розрахували сил. Врятувати вдалося чотирьох дорослих та 14-річного підлітка.
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2016/06/terebola-150x150.jpg)
Теребовля може стати одним із 7 чудес України
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2016/06/12121fff-150x150.jpg)