Патрульні виїхали на місце події. Жінка при собі жодних документів не мала. У чоловіка був лише протермінований паспорт. Він розповів патрульним, що сам прийняв пологи у дружини. Дитині лише один день від народження. У неї була погано обрізана пуповина і вона потребувала допомоги медиків. Інспектори викликали швидку, щоб обстежити матір і немовля. Коли пробили по базі, з’ясувалося, що це вже п’ята дитина 30-річної жінки. Однак її позбавили батьківських прав і діти виховуються у притулку. Доглядати за новонародженою мати теж не захотіла. У лікарні відразу написала відмову від дитини.
Після належного лікування дівчинкою будуть опікуватися соціальні служби. Її вже дали ім’я – Надійка