Інспектори виїхали до заявниці і взяли детальний опис зниклого. Спершу взялися обдзвонювати усі приймальні відділення лікарень міста. З’ясувалося, що він перебуває у неврологічному відділенні обласної лікарні, непритомний, з ознаками сильного алкогольного отруєння і травмами голови.
Полісмени доправили дружину до лікарні, аби переконатися, що це її чоловік. Вона підтвердила. Далі за справу взялися слідчі