Проте, навряд чи міський голова Сергій Надал чи його заступники відреагують на елементарне. За неофіційною інформацію та “золота бруківка” нині приносить неофіційно діючому главі мерії левову частку прибутку. Нібито частка на підприємстві-монополісту з стелення бруківки належить комусь із родини мера.
То хіба Сергій Віталійович дурний зменшувати власні прибутки, переробляючи недоліки? Ліпше ще кілометр бруківки у лісі постелити!
У 2012 році “Тернопільбуд” вкрив бруківкою Театральний майдан. Його керівник Василь Лило заявив був, що всі недоліки, які будуть виялені у наступні роки будуть виплавлятися за рахунок їхньої фірми. І дійсно, два роки підряд працівники Лила робили заміну неякісної бруківки.
![Вулиця Дружби після ремонту](/wp-content/uploads/2016/06/13566197_1100630776668548_2007215833_n.jpg)
![Вхід на новенький ринок біля приміського автовокзалу](/wp-content/uploads/2016/06/13557784_10206657341932521_848893327197096124_n.jpg)