111

Tjz3XIByrU8У соціальній групі “Народна рада” продемонстрували рівень безграмотності кременецького керівництва: “До Вашої уваги наказ, виданий міськно Кременця про можливе вивільнення педагогічних працівників, адміністративного та технічного персоналу з 20 серпня 2016 рокуз освітніх закладів міста.
Доводимо до відома “фахівцям” з міськради, що підстави для звільнення працівників визначені виключно Кодексом законів про працю. Закон “Про місцеве самоврядування” п.30, п.1. ст. 26 надає лише міським радам виключну компетенцію щодо прийняття рішення про реорганізацію або ліквідацію навчальних закладів комунальної форми власності. Враховуючи те, що відповідного розпорядження міська рада не приймала, наведений наказ є вершиною правової безгамотності.
Цілком зрозуміло, що Закон “Про загалну середню освіту” взагалі не є правовою базою для прийняття даного наказу”.

2 comments

  1. Іван

    А чого тільки в Кременці? Така ж ситуація в Тернопільському інституті післядипломної освіти. Директор Петровський за домовленістю з заступниками директора Мисиком та Шайнюком, а також з претендентами на керівні посади Вітенко та Когут без рішення голови обласної ради та погодження з профільною комісією з освіти самовільно змінює структуру інституту, звільняючи та переводячи некомпетентно на інші посади працівників інституту. Працівників інституту з погрозами заставляють підписувати безграмотно написані персональні повідомлення про звільнення через два місяці у випадку відмови таке повідомлення підписати. Цікаво, чи знає голова обласної ради про таку роботу Петровського? А якщо знає, то кому потрібна така влада, яка дозволяє таке беззаконня чинити?

  2. Василь

    Ідіотично-патріотичні кадри з палаток майдану рулять…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.