27 липня на Тернопільщині День жалоби

Поділитися

svichЗгідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації Степана Барни, у зв’язку із загибеллю уродженець села Медин Підволочиського району, Руслана Гевка 27 липня оголошено Днем жалоби у Тернопільській області.
Військовослужбовець 128-ї гірсько-піхотної бригади загинув під час виконання службових обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції.
Військовослужбовець гірсько-піхотної бригади поклав життя за єдність та незалежність України під час виконання бойового завдання на території Донецької області.
На знак скорботи за загиблим у День жалоби буде приспущено Державний Прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій на території області.
Також на Тернопільщині доручено відмінити проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань та внесено відповідні зміни до програм теле- та радіопередач Тернопільської обласної державної телерадіокомпанії, повідомили у спільноті Типовий Кременець

На Тернопільщині за продаж неповнолітнім алкоголю та тютюну підприємцям анулювали 22 ліцензії

Мешканка Тернополя отримала титул «Мама року»