На Тернопільщині взято під варту виконавця вбивства місцевого депутата

Поділитися
Віталій Ващенко
Віталій Ващенко

Прокуратура області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно чотирьох осіб, які підозрюються в умисному спричиненні тяжких тілесних ушкоджень депутату Кременецької міської ради, керівнику громадської організації «Народна Рада», від яких потерпілий помер.
Як уже повідомляла прес-служба прокуратури області, завдяки скоординованій роботі працівники прокуратури та поліції встановили 4 осіб, які обгрунтовано підозрюються у спричиненні депутату Кременецької міської ради, керівнику громадської організації «Народна Рада» тяжких тілесних ушкоджень, від яких потерпілий помер у лікарні.
Упродовж 7-9 червня правоохоронці затримали трьох підозрюваних у вчиненні цього злочину – це раніше неодноразово судимі жителі Дніпропетровщини. Судом їм обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту.
У суботу, 16 липня, правоохоронці затримали четвертого жителя Дніпропетровщини, який безпосередньо наносив потерпілому несумісні з життям травми. Затриманий теж неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки, хуліганство та незаконне заволодіння транспортом. Від органів досудового слідства він переховувався у своїх родичів на Дніпропетровщині.
Рішенням суду йому обрано запобіжний захід – взяття під варту строком на 2 місяці, повідомили “Про все” у прес-службі прокуратури Тернопільської області

Патрульні розшукали автомобіль з нетверезим водієм

Вчора ввечері не розминулась автівка зі сміттєвозом