Пенсіонерка з Чортківщини постане перед судом за торгівлю фальсифікованою горілкою

Поділитися

Про підозру в порушенні одразу двох статей Кримінального кодексу повідомлено 64-річну жительку Чортківщини. Пенсіонерка нестиме відповідальність за торгівлю фальсифікованим спиртним.

Під час санкціонованого обшуку, проведеного в господарстві жительки села Косів, поліцейські вилучили майже півсотні пляшок сурогату з наклейками різних торгових марок. І «Пшенична», і «Nemiroff», і «Хлібний Дар», і «Хортиця» – загалом асортимент товару складали майже п’ятнадцять найменувань.

Під час оперативної закупки правоохоронці переконалися, пенсіонерка заманює покупців дешевизною товару. Якщо в магазині, приміром, пляшка горілки вартувала в межах 60 гривень, то вартість «домашньої» продукції була вдвічі меншою. За півлітрівку жінка просила 28 гривень. Напевно, конкуренти й “спалили” бабцю, яка перебивала їм торгівлю.

Поліцейським пенсіонерка пояснила, що алкогольну продукцію їй запропонував реалізовувати невідомий чоловік. Хто він і звідки – жінка не розповідає, тому слідчі виділили в окреме провадження матеріали щодо встановлення та притягнення до відповідальності особи постачальника.

Для виправдання своїх дій над літньою людиною із мінімальною пенсією, якій потрібно було якось виживати, люди в пагонах кажуть, що згідно експертних висновків, вилучена алкогольна продукція не відповідає стандартним вимогам. І градус не той, і в пляшках не долито, та й акцизні марки підроблені і тому подібне бла-бла-бла

Пенсіонерці інкримінують частину першу статті 199 ККУ – збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного податку та частину першу статті 204 ККУ – зберігання та збут підакцизних товарів, повідомили “Про все” у секторі комунікації ГУНП в Тернопільській області

П’яні батьки виставили з квартири 4-х річну дитину опівночі

Імідж поліції, як і міліції, нижче плінтуса