Самосуд на Шумщині через невиплачену зарплату обернувся криміналом

Поділитися

narodГрупа найманих працівників, що трудилися на сільгоспроботах, не отримавши обіцяної зарплатні, прийшли до бригадира вимагати зароблене. Останній, не зумівши домовитись з розлюченими молодиками, заховався в орендованому помешканні. Як наслідок, збитків зазнав господар хати та його кум. В оселі жителя села Васьківці Шумського району нападники побили вікна та потрощили меблі, відтак пошкодили машину його кума, що була припаркована на подвір’ї, і забрали з неї автомагнітолу.

До поліцейських Шумщини із заявою звернулися одразу двоє потерпілих. 62-річний житель села Васьківці заявив, що група молодих людей хотіла влаштувати на його обійсті самосуд над знайомим, котрий працює бригадиром, вимагаючи в нього повернення зарплати. Чоловіки були налаштовані агресивно, тож домовитися не вийшло, і коли він зі знайомим, аби уникнути подальшого розгортання конфлікту, зачинилися в хаті, двоє зловмисників розбили віконну шибу, залізли до помешкання і потрощили там меблі.

Та на цьому нападники не зупинилися. Про пошкоджене вікно в автомобілі заявив 42-річний житель цього села. Його транспортний засіб був припаркований на обійсті, де відбувалися розбірки, тож котрийсь із нападників пошкодив вікно і забрав із салону автомагнітолу.

Поліцейські встановили, проникали до чужого помешкання неповнолітній житель села Новостав Шумського району та 28-річний житель Харкова. Щодо них розпочато кримінальне провадження за частиною першою статті 162 ККУ – порушення недоторканності житла.

Також кримінальне провадження розпочато за фактом крадіжки магнітоли. Поліцейські допоки з’ясовують, чиїх це рук справа. Адже, за словами заявників, на подвір’ї були присутні п’ятеро найманих працівників, повідомили “Про все” у секторі комунікації ГУНП в Тернопільській області

На Тернопільщині шахрайський дует склали арештований брат та його неповнолітня сестра

Вишиванка – тренд літа 2016 за версією The New York Times