Споживання бензину в Україні за три роки скоротилося на 40%

Поділитися

cini_na_benzinУ травні 2016 року підприємствами та організаціями усіх видів економічної діяльності України, які звітували перед органами державної статистики, використано 41,7 тис. тонн бензину моторного, що на 40,1% менше, ніж у травні 2013 року. Про це свідчать дані Державної служби статистики України.
За даними відомства, використання дизельного палива в Україні за три роки також скоротилося. Так, у травні 2016 року в Україні було спожито 266,4 тис. тонн палива дизельного, що на 32,1% менше, ніж у травні 2013 року.

Водночас у травні 2016 року відбулося скорочення використання газу природного майже удвічі.

Так, за два роки в Україні споживання бензину моторного скоротилося на 26,1%, дизельного палива – на 7,4%, газу природного – на 31,1%.

Також додамо, що дані наведено без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м.Севастополя та частини зони проведення АТО.Це, у свою чергу, створило додатковий стимул для учасників “тіньового” ринку активізувати свою діяльність.

Так, за даними операторів ринку, найпоширенішим явищем стала торгівля нафтопродуктами і скрапленим газом без сплати збору з роздрібного обігу підакцизних товарів, який становить 1,27 грн/л і має перераховуватися до місцевих бюджетів.

Ека Згуладзе пішла з посади заступника міністра через зраду чоловіка?

Патрульні у Тернополі зупинили нетверезого іноземця