В автопарку рятувальників поповнення

Поділитися

00120 липня в Управлінні ДСНС України у Тернопільській області приємна подія. Цього дня автопарк тернопільських рятувальників поповнився ще одним спецавтомобілем – пожежною автодрабиною, обладнаною на шасі RENAULT Midliner M200.

Урочисто вручив рятувальникам обнову голова Тернопільської ОДА Степан Барна, який відзначив, що покращення матеріально-технічної бази пожежно-рятувальних підрозділів та зміцнення Державної служби це пріоритетне завдання. Тому автомобіль, який раніше вірно служив французьким вогнеборцям, відтепер буде надійним помічником і для українських рятувальників та допоможе зберегти не одне людське життя. Передаючи ключі від машини він побажав, щоб працівникам ДСНС довелось якнайменше використовувати її у роботі, а ще спокою та миру і ніяких надзвичайних ситуацій!

В свою чергу, звертаючись до присутніх, начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей сказав: «На даний час підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій мають на озброєнні автодрабини, висотою підйому 30 м, які були випущені ще в радянські часи на базі автомобілів ЗІЛ-131. Тому передача автодрабини на шасі RENAULT є доволі важливою подією для пожежно-рятувальної служби Тернопільщини. Адже характеристики даного авто, яке є більш досконалим технічно, значно перевищують можливості автодрабин старого взірця. І хоч цей автомобіль не новий – він технічно-справний та добре збережений, а на його спідометрі всього лише 47 тис. км – що для такої техніки зовсім небагато».

Він подякував очільнику Тернопільської ОДА та всім хто допоміг в отриманні даної техніки. Зокрема, керівництву будівельної компанії «Креатор-Буд», в особі Ігоря Гуди, за надану матеріальну допомогу в технічному обслуговуванні, страхуванні та транспортуванні автомобіля з Франції в Україну, директору Міжнародного центру з впровадження програм Юнеско у Тернопільській області Віталію Семенюку та Франко-Українській асоціації «Лорейн-Україна», зокрема її президенту Миколі Дяченку.

УДСНС України у Тернопільській області

Лісгоспи України досі порушують право громадян на доступ до відкритої інформації про рубки лісів

Легендарна українська комп’ютерна гра “Козаки 3” вийде на ринок 20 вересня