111

svoboda11, 12, 13 липня відбуватимуться засідання конкурсних комісій, під час яких конкурсанти репрезентуватимуть свої програми, а відтак комісії визначатимуть переможців конкурсу.
Завершились організаційні засідання конкурсних комісій. Прийняті ними рішення:

(Засідання комісій 11, 12, 13 липня відбуватимуться у 532 кабінеті)

Конкурсна комісія на заміщення вакантної посади директора комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна бібліотека для дітей»: голова – Любомир Крупа; конкурсант – Надія Новіцька, наступне засідання – о 9.00 годині 11 липня.

Конкурсна комісія на заміщення вакантної посади директора Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки: голова – Григорій Шергея, конкурсант – Василь Вітенко, наступне засідання о 10.30 11 липня.

Конкурсна комісія на заміщення вакантної посади директора установи Тернопільської обласної ради “Тернопільська обласна філармонія»: голова – Василь Деревляний, конкурсанти – Ігор Гаврилюк, Ярослав Лемішка, наступне засідання – о 12.00 11 липня.

Конкурсна комісія на заміщення вакантної посади директора комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна бібліотека для молоді»: голова – Михайло Тимошик, конкурсант – Леся Гук, наступне засідання о 14.00 11 липня.

Конкурсна комісія на заміщення вакантної посади директора – художнього керівника комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільський академічний обласний український драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка: голова комісії – Олега Германа, конкурсанти – Андрій Малінович, Борис Репка, Ігор Сачко, Григорій Шергей, наступне засідання – о 15.30 11 липня.

Конкурсна комісія на заміщення вакантної посади директора установи Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний художній музей»: голова – Любомир Крупа, конкурсант – Ігор Дуда, наступне засідання – о 09.00 12 липня.

Конкурсна комісія на заміщення вакантної посади директора комунальної установи Тернопільської обласної ради директора обласного комунального меморіального музею-садиби Леся Курбаса в с.Старий Скалат Підволочиського району: голова – Михайло Тимошик, конкурсант – Ольга Василишин, наступне засідання о 10.30 12 липня.

Конкурсна комісія на заміщення вакантної посади директора обласного комунального музею Богдана Лепкого в м. Бережани: голова комісії – Любомир Крупа, конкурсанти – Ірина Ухман, Наталія Стрілець, наступне засідання – о 12.00 12 липня.

Конкурсна комісія на заміщення вакантної посади директора обласного комунального літературно-меморіального музею Юліуша Словацького в м. Кременці: голова – Григорій Шергей, конкурсант – Тамара Сеніна, наступне засідання – о 14. 00 12 липня.

Конкурсна комісія на заміщення вакантної посади директора Тернопільського обласного краєзнавчого музею: голова – Сергій Маловічко, конкурсанти -Василь Ільчишин, Степан Костюк, наступне засідання – о 15.30 12 липня.

Конкурсна комісія на заміщення вакантної посади директора комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний методичний центр народної творчості»: голова – Любомир Крупа, конкурсант – Володимир Сушко, наступне засідання – о 9.00 годині 13 липня.

Конкурсна комісія на заміщення вакантної посади директора комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний центр охорони та наукових досліджень пам’яток культурної спадщини»: голова – Григорій Шергей, конкурсант – Марина Ягодинська, наступне засідання комісії – о 10.30год 13 липня.

Конкурсна комісія на заміщення вакантної посади директора Борщівського обласного комунального краєзнавчого музею: голова – Ольга Поляк, конкурсант – Михайло Сохацький, наступне засідання – о 12.00 13 липня.

Конкурсна комісія на заміщення вакантної посади директора обласного комунального етнографічно – меморіального музею Володимира Гнатюка у с.Велеснів Монастириського району: голова – Любомир Крупа, конкурсант Романа Черемшинська, наступне засідання о 14.00 13 липня.

Конкурсна комісія на заміщення вакантної посади директора установи Тернопільської обласної ради “Музейний комплекс «Лемківське село»: голова Михайло Тимошик, конкурсант – Михайло Тиханський, наступне засідання – о 15.30 год 13 липня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.