За метром-метр ведуть по Україні солдатів РПЦ

Поділитися

600x400-1Саме «ведуть» і власне «солдатів».

І нікого не має збивати з толку мирний вид жіночок і прочан і іконами. Адже у світі вже ніхто не дивується приміром шахідкам в поясах смертників і дітям з калашами в руках.

Я не натякаю, що в двох колонах по сто чоловік (які в наших медіа чомусь стали багатотисячними, це дуже яскравий приклад як з мухи роблять інформаційного слона), йдуть воїни-смертники чи військові диверсанти.

У світоглядовій війні, а наша війна з Росією є саме світоглядовою – війною ідентичностей, війною простору української Свободи з мороком російського рабства, РПЦ, з блокпостами своїх церков і інформаційними атаками з парапертів російських церков, займає набагато важливішу роль, ніж зенітно-ракетні комплекси чи диверсійно-розвідувальні групи.

Російська Церква, російська мова, російська агентура у владі (вкупі з корисними ідіотами «какая разніца») є ключовими інструментами російського імперіалізму в Україні.

Путін псіханув і кинув війська, але поряд з цим він і далі ставив і ставить передусім на вищезазначені фактори. Він починає війну саме з цієї фази – інформаційно-ідеологічної. Танки і гради йдуть вже на закріплені позиції рускава міра.

Не взявши Київ військовим штуром, він ментально хоче взяти його Ходою п’ятої колони.

Про дестабілізаційний характер вищевказаної ходи кажуть всі спецслужби. А, водночас вперто ведуть передову колону Путіна на Київ. Охороняють, забезпечують прикриття. Заявляють, що арештовуватимуть без розбору всіх, хто має іншу думку.

На жаль, замість того щоб в судовому порядку заборонити похід Мордора, колону ведуть в серце України.
Це все що треба розуміти про патріотизм, розуміння національної безпеки і суті цієї війни владою.

Що треба зробити.

Перше, розпочати процедуру перереєстрації УПЦ МП в Російську православну церкву в Україні.

Заборонити іноземній церкві вести пропаганду серед спецслужб, силових структур, органів влади та місцевого самоврядування.

Друге, до моменту передачі національних святинь у власність Української помісної православної церкви, усі святині Лаври мають стати екуменічними центрами з правом вільно проводити відправи традиційним церквам.

Третє, усі представники РПЦ, що ведуть підривну діяльність, мають понести відповідальність у законний спосіб і при потребі можуть бути обміняні на українських бранців Путіна.

А завтрашню картинку, якою так лякають людей, створюють саме представники силових структур, які так запопадливо супроводжують Ходу.

Очевидно, до нашої традиційної Ходи, яка відбудеться 28 липня від Володимирського Собору не буде ні такої уваги ЗМІ, ні опіки з боку влади і силових структур. Чому їм нас охороняти? Адже усі роки Незалежності вони забезпечували охорону власне російської агентури і продовжують далі забезпечувати…

Як ви вже здогадалися КМДА проігнорувалазапропоноване “Свободою” під час минулої сесії протокольне доручення щодо судової заборони або обмеження антиукраїнського шабашу в центрі Києва 27 липня. Натомість, матимемо завтра транспортний колапс в місті. Бо саме нам буде обмежено доступ у центральну частину Києва.

В чергове переконуюсь, що не можливо завоювати Москву не відвоювавши Київ….

Yuriy Syrotyuk

На Хмельницій АЕС щось сталося

5 трендів, які змінять світ