Secrety_415 сентября в прокат выходит смелая любовно-эротическая комедия “Секреты секса и любви”. Картина дерзкого режиссера Пако Леона стала настоящим феноменом в испанском кинопрокате, опередив даже “Джульетту” Педро Альмодовара.
Картина «Секрети сексу та кохання» сміливого режисера Пако Леона стала справжнім феноменом в іспанському кінопрокаті, випередивши навіть «Джульєтту» Педро Альмодовара.

Чотири роки тому Пако Леон викликав справжню революцію в іспанській аудіовізуальній індустрії, зарекомендувавши себе режисером з бездоганним смаком і унікальним представником сучасної комедії.

Відправною точкою його нового фільму «Секрети сексу та кохання» стала картина «Маленька смерть» (2014 року), про відносини декількох закоханих пар. Незалежному режисерові запропонували переосмислити ідею австралійського оригіналу, спираючись на власне творче бачення і неповторний колорит Мадрида. Таким чином, Пако Леон запозичує структуру оригіналу, але ніяк не його дух, і представляє абсолютно унікальну комедію з яскравими, свіжими діалогами і новими сюжетними лініями.

«Мене привабила тема сексу, пов’язаного з любов’ю і гумором. Я мав можливість вкласти свій погляд на ці речі, намагався подати секс у більш романтичному ключі, при цьому нічого не сприймаючи як табу. З оригінального фільму ми взяли тільки краще на наш погляд. «Маленька смерть» здавалася нам закритою, занадто правильною, всі пари були гетеросексуальними і вірними. Тому ми значно розширили сюжет, щоб фільм вийшов живим і правдоподібним. Також я змінив соціальну однорідність оригіналу, – це не має нічого спільного з тим, що відбувається у Мадриді. Мадрид – двояке місто. Традиційне, і в одночас дуже космополітичне. Багато хто приїжджає сюди з ілюзією його сучасності, але це не зовсім так.» – Пако Леон.

Серед виконавців головних ролей в комедії «Секрети сексу і любові» одна з найталановитіших іспанських актрис Кандела Пенья та володарка премії «Гойя» 2016 за найкращу жіночу роль Наталія де Моліна. У широкий прокат стрічка вийде 15 вересня.

Катерина Панкова, PR-директор ParakeeT film

Напишіть відгук