Антикорупційна тусівка: “ЧЕСНО про незаконне збагачення”

Поділитися

ternopil02Громадський рух ЧЕСНО та UCRAZYANS (фестиваль соціальних ініціатив) влаштують тернополянам Антикорупційну тусівку “ЧЕСНО про незаконне збагачення”. 16 вересня о 15:00 у галереї Бункермузу (бульвар Шевченка, 1).

Лекції та дискусії

Громадські активісти розкажуть про основні методи викриття корупції та поділяться своїм досвідом. Місцеві депутати та представники громадянського суспільства повідомлять про стан прозорості місцевої влади та порівняють проблеми Тернополя з іншими містами.

На заході пройдуть панельні дискусії та майстер-класи за участі представників відомих всеукраїнських та міжнародних організацій: громадського руху ЧЕСНО, Transparency International та Центру протидії корупції. Тернопільську тусівку модеруватиме Наталя Соколенко, заступник головного редактора Громадське радіо.

Арт-активізм та виставка “Стоп цензурі!”

Крім того, на заході зникнуть межі між непоєднуваними, на перший погляд, речами – мистецтвом і антикорупцією: до уваги відвідувачів у приміщенні закладу розгорнеться виставка “Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни” та відбудеться майстер-клас із арт-активізму.

Документальні фільми про громадських активістів

На десерт учасники отримають свіжий рецепт демократії для нової України: організатори покажуть 3 документальні фільми про громадських активістів, які не підкорились системі і об’єднались, щоб створити нові правила життя в Україні. Глядачі відчують себе членами конкурсної комісії з відбору голови антикорупційної прокуратури, дізнаються про те, як активісти протидіяли фальсифікаціям на виборах у Донбасі, долучаться до роботи координаційного центру реформ та поміркують разом про зрушення в Україні — результати Революції Гідності.

Поширення консервативних поглядів в Україні

Тернопільському театру потрібен автобус