Святослав Півторак: «У тернопільському виконкомі з’явився свій «підрахуй»

Поділитися

pro-vseТернопільським школярам підвищили вартість проїзду у тернопільських маршрутках до двох гривень. Відповідне рішення було прийнято ще на початку літа. Однак батьки учнів вважають, що це рішення необґрунтоване.

Лідер радикалів у тернопільській міській раді Святослав Півторак, рішення, яке було прийняте на виконавчому комітетівважає абсурдним і математично необґрунтованим. Ось візьмемо розділ 2.2 додатку №1 від 25.05.2016 року де вказується: «Обов’язки перевізника»:
«Забезпечує проїзд учнів загальноосвітніх шкіл з 50-відсотковою знижкою вартості проїзду, але не менше вартості проїзду 2 (дві) грн, на період навчального року, крім канікул, за рахунок власних коштів.»

Ось, як це рішення прокоментував начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міської ради Ігор Мединський: «Відповідне рішення було прийняте, оскільки перевізник немає фінансової змоги возити цю категорію населення за гривню п’ятдесят. Відтак перевізник у режимі маршрутного таксі перевозить учнів загальноосвітніх шкіл при пред’явленні посвідчення за 50% від вартості проїзду або не менше двох гривень. Оскільки фіксувати 50 % йому було не вигідно, бо перевізник розраховував, що будуть підвищуватися тарифи. Різницю вартості квитка змушений компенсувати сам перевізник. Оскільки додаткові кошти з бюджету на перевезення дітей не передбачені».

medunЯк зазначає Святослав Півторак такий коментар Мединського – це плювок в обличчя нашого майбутнього, наших дітей. Як можна ділити 3 на 2 і виходить далі 2? Хто так обрахував наших школярів управління транспорту, чи у виконкомі з’явився свій «підрахуй» повинна встановити спеціальна депутатська комісія і винних покарати.

Інна Василик, спеціально для «Про все».

Нестача води на Тернопільщині: що робити?

Тернопільські патрульні виявили викрадений автомобіль