Тернопіль перетворився на Венецію

Поділитися


Більше двох місяців у Тернополі не було дощу. Коли ж вчора ввечері врешті випав перший осінній дощик, то він продемонстрував, що комунальники нашого міста як байдикували, так і далі нічого не роблять. Нині вони вже ліквідовують наслідки своєї бездіяльності і некомпетентності. Лише у жовтні 2013 року відремонтували частину асфальтного покриття вулиці Миру. Поклали дорожники непоганий асфальт. Проте, систему дощових колекторів не удосконалили комунальні служби, навіть елементарно не почистили.

Сьогодні проїжджа частина вулиці Миру повністю заблокована. О другій годині дня “роздуплився” заступник начальника управління -начальник відділу інженерно – транспортної інфраструктури управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Дроздовський Андрій Казимирович. Чиновник використав у 21 столітті унікальну “тракторну методику” відновлення зливу води. Тернополяни, які дивились на такий примітивізм у роботі комунальників, рекомендували поселити чиновника на вулиці Миру і постійно “шуфлювати” намулу, яка буде назбируватись.

-Не вміють  думати, нехай руками працюють,- насміхались з чиновника перехожі.

Цікаво, скільки тонн солярки спишуть на “тракторну методику” чиновники через свій непрофесіоналізм?

Тернополяни тепер часто впізнають тернопільських бюрократів, бо осоружні пропагандивні новини від Надала змушені дивитись щодня у смердючих маршрутках.

ternopil

Кілька сіл на Тернопільщині постраждали від недбальства агрофірми “Мрія” Ріната Ахметова

У Ріо закрилася Паралімпіада-2016: українська збірна на третьому місці