prof_day_2016_ternopil_print-a4-v-marshrutkyТи молодий, перспективний і шукаєш роботу??? Тоді тобі до нас!
27 жовтня у м. Тернопіль оголошено Ярмарку Вакансій “День Кар’єри/Profit Day”.  Початок о 12:00 год. Місце проведення – український дім “Перемога”.
Тут ти зможеш познайомитися із компаніями-роботодавцями, відшукати роботу своєї мрії, взяти участь у бізнес-семінарах та тренінгах по ІТ-сфері і не тільки. Цікавить? Тоді реєструйся на сайті http://profitday.info/ Шукай нас також і підписуйся у соціальних мережах:

****

Молодіжний центр працевлаштування спільно із Міністерством молоді та спорту України та Обласними молодіжними центрами праці інформує про організацію

ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПРОЕКТУ «ДЕНЬ КАР’ЄРИ/ PROFITDAY»

Даний проект – це цикл заходів, які охоплюватимуть більше, як 15 областей України і поєднають у собі ярмарки вакансій, тренінги від провідних роботодавців та виставки всеукраїнських та регіональних компаній. Основною цільовою авдиторією проекту є молодь та внутрішньо переміщені особи.

14798811_1079806585450750_2103711712_nМолодь належить до тієї вразливої групи населення, яка найбільш страждає від воєнних дій на сході України і є найбільш мобільною групою серед внутрішньо переміщених осіб. Це в першу чергу стосується студентства та безробітної молоді. Вирішення проблеми працевлаштування є важливим і для безробітної молодої людини і для молодих осіб, які вимушено переїхали. 90% внутрішньо переміщених осіб називають основною проблемою – це працевлаштування.

Метою проекту є впровадити ефективний механізм налагодження діалогу між роботодавцями та безробітною молоддю, через проведення галузевих ярмарок вакансій та кар’єри. Пріоритетною сферою ярмарок є інформаційні технології.

1 comment

  1. Михайло

    Парни, парни, это в наших силах, землю от пожара уберечь…!!! Тее пацаны на Востоке делают больше. И мерзнут в блиндажах, недоедая и частично кровью истекая. Ежедневно, почти. А вы здесь жируете, суки, развлекаясь по кабакам и борделям поночам. И всякие там епископы – архиепископы, и не только. Не на ПОСТ его или их, а на кол, как в казачие времена. Терпение народа не надувной шарикЮ и тот лопается.

Напишіть відгук