На Тернопільщині викрито шахрайство працівників лісового господарства

Поділитися

Прокуратура області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні розпочатому, за ч. 4 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 4 ст. 358 КК України (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів)
Досудовим розслідуванням встановлено, що впродовж 2015-2016 років працівники лісового господарства через своїх родичів та знайомих, оформлених підприємцями, на підставі підроблених документів щодо походження деревини, експортували лісопродукцію до країн Європи.
В межах кримінального провадження проведено близько 20 обшуків на території Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей.
Під час обшуків в одного з працівників лісництва та інших фігурантів справи вилучено близько 12000 доларів США, комп‘ютерну техніку, печатки підприємців, порожні аркуші з відтисками печаток підприємств та підприємців, сотні довіреностей, договорів про постачання й купівлю лісопродукції, що свідчить про широкомасштабну діяльність з незаконного обігу деревини. Розслідування у кримінальному провадженні триває, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області

Сьогодні на Тернопільщині сніг

Як віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко у Шумську побував