111

Лише 59 тисяч юних мешканців Тернопільщини цього літа оздоровились. Це лише половина зі всіх діток. І не дивно, що за цим показником Тернопільщина пасе задніх, адже в Монастириському районі, наприклад, для цих потреб заклали 17 тисяч. Це для 5 дітей “розщедрились”. Цікаві їхні фамілії. Торік взагалі там заклали нуль гривень.

Критично висловився щодо пришкільних таборів губернатор Степан Барна. Мовляв, діти цілий рік сидять в школі, а ми ще заради показників прив’язуємо їх ще на два тижні.

1 comment

  1. западенець

    і справді: слава Богу, що він – не вчитель (сам про себе таке казав при людях)! можна подумати, що вчителі найбільше потребують пришкільних таборів, але цього вимагає МОН (англомовні табори), церква (веселі канікули з Богом), громадські організації. та й краще, щоб діти не залишалися раптово без нагляду. доречі такі табори – світова практика. але вихід є! заставте, шановний, голів РДА, мерів, закласти багато-багато грошей для цієї мети, в обласному бюджеті достатньо коштів передбачте, поверніть у комунальну власність розбазарені табори – і все буде ЧУДОВО!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.