Чому влада не хоче оголосити Ланівці зоною екологічного лиха?

30 вересня відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській ОДА. Основне питання, що виносилося- вплив діяльності свинокомплексу ПАП «Агропродсервіс» на навколишнє природнє середовище, здоров’я жителів міста Ланівці та підпорядкованих міській раді сіл. Здавалося, після перемоги громади міста над незаконним свинокомплесом, який отруював здоров’я ланівчан, обласні чиновники наважилися вчинити по-совісті. Проте, перший заступник голови ОДА Іван Крисак, проводячи засідання, явно захищав інтереси “свинячого барона”, а не простих ланівчан… У цьому ви можете переконатись, переглянувши відеозапис годинного засідання. Якщо ж ви не маєте стільки часу, то у статті подані найцікавіші фрагмети засідання, а також коментарі різних сторін.

lanivciНа початку засідання комісії  заслухали заступника директора ПАП “Агропродсервіс” Березовського Романа, який відстоював інтереси Івана Чайківського. Послухати його виступ можна на початку відеозапису, тому переповідати побрехеньки не бачимо сенсу. Йому підспівували представник екології та санітарно-епідемологічної служби.

Приємно вразив присутніх міський голова Лановець Роман Казновецький. Він відверто відстоював інтереси ланівчан. Чи не тому на нього “натравили” ледь не всі контролюючі органи. Проте, актив міста налаштований відстоювати свого мера до кінця. Також за громаду “гнув лінію” заступник голови Ланівецької райдержадміністрації.

мусимо підкреслити, що неприємно вразив перший заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак. 14 січня цього року він вже проводив спільну прес-конференцію з “правоохоронцем-хабарником” Осадцою, підсумком якої стала зневіра у здатність влади вирішити питання на користь громади на законних підставах.

Тоді, слухаючи їх пояснення безсилля, дивувались ЗМІ бездіяльності. Адже кожен підприємець, який хоч раз виступав проти влади, зазнавав жахливих переслідувань у вигляді постійних перевірок контролюючих служб, рейдів податківців та інших офіційних органів насилля держави. Тому, коли чиновники починають розводити руками, відразу закрадається сумнів, що вони у змові із мерзотником, який творить свій бізнес нехтуючи інтересами, здоров’ям і т.п. простих людей.

Сьогодні Іван Крисак проводив засідання комісії так, ніби над ним стояв Чайківський з автоматом. Чинуші з інших управлінь, які роками годуються з таких перевірок,  явно відчували себе безнаказаними і на проблеми людей реагували просто по-хамськи, у залі лунали заявочки викликати охорону, щоб вивести громадських активістів із зали за те, що порушують не так, як би того хотілося бюрократам, питання. А громадський активіст, депутат Лановецької міської ради Олег Довгалюк не звертав увагу на пристосуванців і різав в очі правду.

Шокувало, як Крисак наперед заявляв, ще до прийняття КОЛЕГІАЛЬНОГО рішення, що Ланівці не будемо оголошувати зоною екологічного лиха. Тобто, виглядало так, щоб які аргументи не наводили експерти, громадські активісти і місцева влада – нам це до одного місця, бо визнавши проблему, ми отримаємо по шапці. А для чого нам, бюрократам, цей клопіт? За цілий рік комісія жодного разу не спромоглася відірвати задниці із крісел в кабінетах і приїхати до ланівчан, щоб побачити ситуацію в реальності. Цікаво, що їм затуляло очі?


Ще раз приємно здивував міський голова Лановець Казновецький, який відмовився давати коментар для пропагандистського сайту Чайківського – “Терен”. Мусіла засоромлена журналіст забрати свій мікрофон і відійти. Можливо, й так звані волонтери перестануть брати допомогу у регіонала Чайківського для АТО та роздавати йому грамоти і подяки. Адже, якби воїни на передовій знали, що допомогу їм надіслав регіонал, який нищить здоров’я ланівчан, то 100% відмовились від неї…

lanivci2
lanivci3
lanivci4lanivci5
lanivci6

 ЩО НАСПРАВДІ РОБЛЯТЬ СВИНАРІ ЧАЙКІВСЬКОГО МОЖНА ПОБАЧИТИ НА ФОТО НИЖЧЕ

ЩО НАСПРАВДІ РОБЛЯТЬ СВИНАРІ ЧАЙКІВСЬКОГО МОЖНА ПОБАЧИТИ НА ФОТО НИЖЧЕ

lanivci8
lanivci9
lanivci10
lanivci11

СМОРІД "ОЗЕР ГНОЇВКИ" ВІД СВИНОКОМПЛЕКСУ ЧАЙКІВСЬКОГО У ЛАНІВЦЯХ ЧУТИ ЗА ДЕСЯТОК КІЛОМЕТРІВ. ЛЮДИ ВИМАГАЮТЬ ЗАБОРОНИТИ СВИНАРЯМ УТВОРЮВАТИ ТАКІ "ХІРОСІМИ" НА ЇХНІХ ПОЛЯХ

СМОРІД “ОЗЕР ГНОЇВКИ” ВІД СВИНОКОМПЛЕКСУ ЧАЙКІВСЬКОГО У ЛАНІВЦЯХ ЧУТИ ЗА ДЕСЯТОК КІЛОМЕТРІВ. ЛЮДИ ВИМАГАЮТЬ ЗАБОРОНИТИ СВИНАРЯМ УТВОРЮВАТИ ТАКІ “ХІРОСІМИ” НА ЇХНІХ ПОЛЯХ

1185292473

А ТАК ПРОСТО ЗЛИВАЮТЬ ГНОЇВКУ НА ПАЇ ЛАНІВЧАН

А ТАК ПРОСТО ЗЛИВАЮТЬ ГНОЇВКУ НА ПАЇ ЛАНІВЧАН

lanivci13

ТИСЯЧІ ЗДОХЛИХ СВИНЕЙ КИНУТІ ПРОСТО У СИЛОСНУ ЯМУ

ТИСЯЧІ ЗДОХЛИХ СВИНЕЙ КИНУТІ ПРОСТО У СИЛОСНУ ЯМУ

lanivci15
lanivci16

ДО 5 тонн ЗАКОПАЛИ НА ЛАНОВЕЧЧИНІ ЗДОХЛИХ СВИНЕЙ. ЦЕ ВИЯВЛЯЮТЬ ЧАС ВІД ЧАСУ НА ПРИ ЗЕМЕЛЬНИХ РОБОТАХ

ДО 5 тонн ЗАКОПАЛИ НА ЛАНОВЕЧЧИНІ ЗДОХЛИХ СВИНЕЙ. ЦЕ ВИЯВЛЯЮТЬ ЧАС ВІД ЧАСУ НА ПРИ ЗЕМЕЛЬНИХ РОБОТАХ

9 comments

 1. Справедливість

  Боже до чого ми докотилися. Журналіст клоун зустрів інших клоунів з так званих ахтивістів. Питання стоїть в зовсім іншому. Казновецький вже тепер мер, а скоріше – хер захотів хапнути ще собі земельки, але тут проблема- землю орендує Чайківський. І від свого безсилля почав гадити і брехати. Знайшовши таких самих клоунів як він вирішили задовольнити кожен свої амбіції – Казновецький – хапнути землі, а інші ахтивісти – заробити грошенят. І тут почалося. Брехня за брехнею і чим більша тим більше в ню вірили. Але Чайківський відмовився платити і тут знаходяться інші покровителі ахтивістів, які їм платили, щоб ті так “чесно” відстоювали екологію. Сміх тай годі. Всі Ланівці загажані сміттям до якого немає справ нікому тільки Чайківський всім муляє. Мене цікавить інше, ніякої шкоди від діяльності свинокомплексу немає, від так званих ахтивістів більше непотребу як від свиней, але так званий мер чи хер хай скаже куди і скільки крав грошей з міського бюджету, чому немає славнозвісного покращення життя жителів Лановець, чому дороги розбиті в Ланівцях, що проїхати неможливо, чому в тому що Казновецький крав гроші винен Чайківський, чому роботи по міській раді замовлялися в Джафара (хто з Лановець то знає про кого мова), і в Поцелуєва однопартійця, а матеріали куплялися тільки в Рижака і то по ціні яку казали підрядникам пізніше. Чому так багато чому?
  Жодної чесності немає в тих людей. Якщо не всі то більшість з них насправді є непорядними і дармоїдами зокрема Довгалюк, це людина вірніше це істота яка тільки хоче досягти вигоди для себе, це як путін який створює одразу дві проблеми, щоб потім за рахунок одної “порішати” другу. Одним словом пропаганда як в москалів працює, а що найгірше, що люди сліпі і вірять в це. Але Бог все баче і рано чи пізно все стане на свої місця.

  1. Ольга Пташка

   Терен, а нащо ти підписуєшься Справедливістю? Тобі дійсно гроші не пахнуть, щоб отак нагло брехати? Чи ти, журналіст-“неклоун” (з яким порядна людина навіть не привітається, бо всі знають що ти є таке), вважаєш що знищувати довкілля, знищувати людей на своїй землі і замилювати очі подарунками-подачками на свята – ото є патріотизм? Якщо всі гадять – то треба ВСІХ наказувати, а не казати, що ой, всі то й я. Чи то по всій Тернопольщині клоуни рокзидують мертвечину, труять воду аби очорнити твого хазяїна? А порівнювати людей зі свиньми – то ваше корпоративне, егеж. чого й очікувати, вам що на свиню, що на людей – чхати ви хотіли. Хоча ні, свиню ви більше поважаєте, бо вона грошима пахне, а людина, яку ви труїте вам байдужа. І ще, ваша пропаганда працює, звісно, краще. Бо он де, майже всі мовчать. Напевно медведчуковський зам Чайківського по аграрній партії вам підказує, як працювать треба, щоб знищити Україну якнайшвидше і всім заткнути рота. Правду говорять – колишніх регіоналів не буває. Не кажи про чесність і навіть не торкайся слова “справедливість”, добре?

 2. Семен

  Це ж треба так любити гроші щоб так облизувати та виправдовувати свого хазяїна. коли власна дитина отруїться, або батьки – що, врятують ті гроші? чи не з одного крана воду п’ємо?? жадібніть не знає меж…треба вішати не тільки Чайківського а й всіх, хто його прикриває, бо вони – спільники злочинця, і повинні бути покарані так само!

 3. Справедливість

  Ну що тут скажеш семеновій пташці. Можу лише поспівчувати. Я так розумію, що в кожного своя правда. І кожен хай слідкує за собою – це в першу чергу. А по друге я простий житель і в простого жителя є власна думка і хоч як би ви мені доказували свою порядність хочу сказати, що я знаю по скільки платили і саме основне кому. Доречі це ж люди говорять. А люди ж не “брешуть”, чи коли їх не влаштовує правда то “брешуть”? І крім того, все ж таки хочу вернутися до нашого мера, якого деякі ахтивісти так захищають, хочу запитати чи він хоч звами ділиться вкраденими грішми в жителів міста, чи ви і далі на побігушках собачками бігаїте? І ще одне, на рахунок партійності, після цього коменту можу сказати, що дійсно оцим вашим кодлом править партія і напевно скоро і їй будуть так само “дякувати” як і регіоналам, і тоді напевно твому чоловікові разом з мером і такими як вони прийдеться “дякувати”, так пташка. Ще одне питання, а чому коли всі Ланівці святкували день міста на Володимира, старий Казновецький з Задереєм сітку натягували біля так званого “зданого в експлуатацію дитячого майданчику” на цукровому заводі навпроти автоколони. Знову чому так багато чому? А відповідь проста і в кожного своя. Ну і якщо мова зайшла за екологію то по вашій логіці казновецький труїть в такий же самий спосіб кого там: землю, воду, людей і т.д., чи йому можна в нього ж так само є тваринництво. І доречі, після мого коменту дорогу в центрі трішки залатали, це нічого що в дощ, добре що хоч так. До снігу пролежить можливо, а зі снігом злізе. І до речі “неклоун” пишеться окремо, чи не тобі це знати ольга пташка.
  А семенові разом з пташкою хочу сказати, що там на сході в денеерах і еленерах вішають бо так їм захотілось, то напевно ти один з них. І є така приказка – не рий яму комусь, бо сам можеш туди попасти. от така правда насправді. І останнє – включай мозок якщо він у тебе є сьомка. Але і так видно, що ти не сьомка, а скоріше пташка. Бувайте здорові.

  1. Ольга Пташка

   Не справа в тому, що є підприємство, це добре, що воно є, але ж не за рахунок життя людей. Правильно сказано – приведіть у відповідність до санітарних норм і працюйте! Вони ж тупо економлять на утилізації, бо за неї треба платити, а ще траспортування, а всі ці плівки, труби – багато коштують, от і ховають в землю де заманеться. Щодо моєї партійності, то мені дуже соромно за свій вибір, бо я голосувала за виродків зі Свободи, які сьогодні тиснуть руки регіоналу Чайківському і прикривають його оборудки.

  2. Джафар

   вмієш шановний гарно ” ГОВОРИТИ”, от тільки цікаво, що ж то за “справедливість” така, що навіть боїться написати справжнє імя? І ще, на рахунок Джафара- приїдь завтра у гості і скажи йому це у вічі, А якщо ні, то закрий писок, і не говори того що не знаєш………….

  3. ще одна пташка

   Ну, пане багатописюча “Справедливість”, давайте так: меру- мерове, а херу (тобто Іванові) – херове.
   По-перше, які б дії не вчиняв мер Лановець або інший громадянин України, вони не стануть виправданням правопорушень, які вчиняє ПАП “Агропродсервіс” в своїй “свинській” діяльності на території області – нема на то ніякої “індульгенції” на кшалт: хтось так робить, тому і Івану можна. Тут слід зауважити, ще й на масштаби того “свинства”.
   По-друге, поки за шмат сала або шинки, мішок цукру або корець дерті, такі багатописючі та сильногавкучі “шакали” будуть допомагати ухилятися від покарання “горе-господарям”, доти буде Тернопільська область самою бідною, а громади Тернопільщини самими “зашуганими” в Україні. Всьому причина – брехня і продажність чиновників і правоохоронців, ну і байдужість людей, куди без неї.
   По-третє, щось багатописюча “Справедливість” занадто “в курсі” всіх напрямків дискредитації роботи мера та міської Ради Лановець по лінії “анонімних” звернень до правоохоронних органів. Тому не на жарт в “справедливих” коментарях до цієї статті “мусором” засмерділо …
   Палкі вітання від пташок з Тернополя.

 4. Справедливість

  Не хвилюйся так. Все стане на свої місця. Чому так розхвилювалась? Правда в очі коле? А маштаби в хера не такі, ну і логіка. Дійсно подвійні стандарти, одним можна, а другим по закону. Оце такі в нас ахтивісти. Закон джунглів у вас, а не чесність.
  І відповідь ще одній пташці, хоча, а що там відповідати. Слова не клеяться, а речення не в”яжуться, так , що порада – спочатку прочитай, що сама написала, а по друге – не хвилюйся. Це від хвилювання речення не клеїться.

Напишіть відгук