111

У це складно повірити, але у західноукраїнському місті Тернопіль досі не можуть відмовитись від москальської традиції встановлення “йолок”. На другий день різдвяного посту мерія дала команду “ліпити” щєстє від кривавого диктатора Пєтра першого.

В Україні ставили завжди дідуха.

Вже навіть у столиці радять на святах в навчальних закладах використовувати Святого Миколая. Міністерство культури України рекомендує не використовувати на новорічних святах для дітей героїв Діда Мороза і Снігуроньку.

Що на вашу думку мали б встановити на Театральному майдані в Тернополі?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...

15292665_1234933806571577_1040410775_o2 comments

  1. Олександр

    Дякую за підняту тему. я теж там проходив. здивувався, що так швидко ліплять. а почув в управлінні, що наказ вийшов аби забити чимось позитивним новини про Надала. скоро комісія має дати результат по дослідженню відсутності прибирання снігу у Тернополі. на власні вуха чув як нині якась чебурашка по мобільному звітувала, що вже всі телевізійні групи прийшли, зняли сюжет, фотокор зробив світлини, залишилось в інтернеті поширити. головне, щоб бюджет на висвітлення був затверджений на завтрашні газети. ось такі сумні пироги. а ще років десять тому в тернопільській газеті читав що пора відмовлятись від тої совдепії з царським корінням.. і на григоріанський календар переходити, а не жити з москалями в застарілому юліанському.. дико.. весь світ святкує народження Ісуса і настає Новий рік, а в нас навпаки. і в москалів… 1917 чи 1918 році, здається, цей брєд Лєнін зробив спеціально, щоб окремо від всього цивілізованого світу бути

  2. Софія

    втішена, що є ще мудрі журналісти в Тернополі, а не лише тупе, рефлекторне реагування на будь-які подразники.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.