111

Діяльністю окремих районних рад зацікавилися тернопільські антимонопольники
Тернопільські антимонопольники взялися перевіряти діяльність районних рад і виявили ряд порушень, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу АМК.

“Тернопільським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України рекомендовано 11 районним радам вжити заходів щодо припинення антиконкурентних дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, шляхом створення умов (розроблення порядку) для доступу юридичних та фізичних осіб до матеріалів технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, розташованих на території відповідного району, реєстрових книг, а також архівних справ, як передбачено пунктом 2 розпорядження Кабінету Міністрів України №47-р від 04.02.2013 “Деякі питання належного функціонування системи органів державної реєстрації речових прав на нерухоме майно”, – йдеться у повідомленні.

Бездіяльність районних рад щодо даного питання, може призвести до усунення у відповідному районі конкуренції на ринку надання послуг з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, оскільки на сьогодні, в більшості районів єдиним суб’єктом господарювання, який має право доступу до матеріалів технічної інвентаризації, реєстрових книг, а також архівних справ, та відповідно, фактичну можливість проводити технічну інвентаризацію об’єктів нерухомого майна на підставі об’єктивної, достовірної, повної та точної інформації, є районне комунальне БТІ.

2 comments

  1. Михайло

    Хто й де може ознайомитися з тими питаннями, з яких починає свою роботу обласне територіальне відділення АКУ. Повідомте про це на сайті ОДА, там якраз на цей рік нічого незаплановано. Можете починати й з ОТГ. ОН, з Скала-Подільської. Там плодорозсадник корупції. Офіційного веб-сайту ( з доменом
    gov.ua – нема, декларація за минулий рік – тільки голови, біографії нема, декларації нема й секретаря та в його заступника. Як вона подасть декларацію, як вона – підприємець. Адже декларацію треба “обнародувати” на офіційному веб-сайті, а його нема в природі. А всі інші сільські та селищні голови. Люди – як люди, тільки Скалу чомусь Бог обминув мудрими керівниками.

  2. Михайло

    Але, антимонопольщики, й керівництво ОДА не пропускайте повз увагу. Воно теж порушує законодавство, не подає своєчасно офіційну інформацію, зокрема по виконанню бюджету.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.