111

У Тернопільській області у грудні призначено вибори місцевих депутатів та керівництва рад у десяти новоутворених об’єднаних громадах. Так, 11 грудня перші вибори пройдуть у Борщівській міській об’єднаній територіальній громаді.

А через тиждень – 18 грудня – голосуватимуть мешканці у Більче-Золотецькій сільській громаді (Борщівський район), Трибухівській сільській громаді (Бучацький район), Гримайлівській селищній та Коцюбинській сільській громадах (Гусятинський район), Вишнівецькій селищній та Чернихівецькій сільській громадах (Збаразький район), Залозецькій селищній громаді (Зборівський район), Борсуківській сільській громаді (Лановецький район), а також Великодедеркальській сільській громаді (Шумський район).

Як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, у всіх перерахованих громадах вчасно створені відповідні територіальні виборчі комісії.

Новостворені ТВК, станом на 8 листопада, уже провели свої перші засідання та розпочали необхідні процедури для забезпечення волевиявлення громадян.

Щодо складу ТВК об’єднаних громад, то лише три – Коцюбинська, Трибухівська та Більче-Золотецька – були сформовані з поданням кандидатур від голови районної виборчої комісії. Інші сім комісій сформовані із членів, яких подали місцеві організації політичних партій.

Спостерігачі ОПОРИ проаналізували склад усіх виборчих комісій на предмет членів від політичних сил. Переважна більшість членів новоутворених десяти комісій є представниками партій – “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, ВО “Батьківщина”, “Народний фронт”, Радикальна Партія Олега Ляшка, “Свобода” .

2 comments

  1. Михайло

    В Більче-Золотецькій громаді можна й не проводити вибори. Минулі вибори відбулися й з одним кандидатом. То й що ! Але – ВИБОРИ ! Чи й в цей раз так піде діло ??Держава кошти виділяє, то ж треба їх “ОСВОЇТИ” і показати волевиявлення. Як на мене, то там де зареєстрованим є один кандидат, то й виборів не треба.

  2. Михайло

    А на якій підставі існують ті об”єлнані територіальні громади, які вже “об”єдналися” по принципу – загону до колгоспів, бо нормального закону нема. Щоб закон був ЗАКОННИМ. Той що є, від 5 лютого 2015 за № 157- III
    Порошенком. Де був Гройсман, на ту пору Голова ВРУ ? Чому не підписував, згідно Конституції, чи перший заступник Голови ВРУ. Що скажете, шановні юристи і інші державні люди, позиціонери й опозиціонери, підлабузники й казнокради ?? Йому все можна прощати ? Так скоро й на голови Вам наложить – і буде таке можна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.