111

drozdovВчора у Тернополі відбулися дві презентації роману-вибуху Остапа Дроздова «№1.». Пройшли вони у книгарні “Є” та у “Бункермузі”. Зустрічі з читачами були у дещо схожі, адже головна мета приїзду – презентація книги, тому це закономірно. Проте, тернополяни, які прийшли послухати львівського журналіста, почули відверті відповіді на усі поставлені питання. Хто не встиг запитати у книгарні, міг поспілкуватися у мистецькому кафе. Правда, два лузери час від часу псували зустріч у “Бункермузі” своїми постійними підтакуваннями- перебиваннями, відволіканням автора книги на якісь нісенітниці… Львівський журналіст достойно витримав таку напасть.

Щодо презентованого роману, то пан Остап щиро поділився як писав книгу, про що вона і для чого. Якщо говорити коротко, “це сповідь кількох поколінь, об’єднаних наскрізною ідеєю відстояти свою ідентичність. Це родинна сага з драматичними поворотами долі. Це одразу декілька біографій на тлі різних епох, в якій відвертість автора межує з публічним оголенням до найпотаємнішого.  Це життєствердний і нестандартний погляд на будні за вікном. Це плач і сміх. Це саме життя. Таким, яким його бачить і відчуває автор” – йдеться в анотації до роману.

Звичайно, у ході спілкування з журналістом не оминули політичного вектору. Почуті ідеї пана Дроздова вас не залишать байдужими щодо можливого ігнорування майбутніх виборів, зважаючи на реалії в сучасній українській політиці. Як зробити так, щоб негідників при владі не легітимізувати виборами? Можливо, 90% українцям краще проігнорувати шуллерство, яке у нас називають виборами…

Робити наголос на чомусь не хочемо, щоб не дати привід коментувати вирване з контексту. А гострих тем там надзвичайно багато… Приємно перегляду.










13 comments

 1. Назарій

  не мав можливості вчора послухати Дроздова вживу. шкодую, що не прийшов. бачу Остап не хілий аналітик. сподобались мудрі питання, і здивувало, що люди терпіли свободівця Башту. розумію, у всіх питання, але нахабно збивати письменника з думки? вперше таке побачив..якесь панібратсво.. ти молодший йому заявляє… звідки ця хрєнь взялася на культурній події, де треба ледь-ледь дихати, а не бдзіти?
  погортав гугл щодо башти, розпитав старших колег на роботі і склалась якась неприваблива картинка – на Майдані він тупо висидів спереду для телекартинки.. типу свій… ніколи нічого мудрого не сказав, максимум, що йому дозволяли – прочитати молитву.. до революції Гідності підкорював міську раду з єдиним центром тарашевського, ідеології там нуль. лише злодійство… . потім казали люди був в соціалістичній “батьківщині” юльки тимошенко..а тепер зробився патріотом… якийсь маразм… якщо йому не говорити, що дурне меле, докотимось до дурдому… хіба нормальна людина може про щось судити, якщо не бачила? а Башта може.. це зрозумів із усміхненої відповіді дроздова…ну рже він з дурниць, які мелять ідіоти, що вважають себе мудрими філософами ))) почитав у фейсбуці як башта підняв гвалт у соцмережі про фільм волинь.. що там тільки не писав.. створив в облраді якусь комісію..очолив її . тепер зайнявся акторами.. розказувала знайома бібліотекарка, що добалакались з акторами до того, що буде їх захищати. так для чого ти чоловіче комісію створював? чому так багато тексту присвячено примітивному депутату? просто вчора, коли завершилась презентація книги Дроздова, цей дятел вчепився хай йому скажуть, як вчинити з акторами театру.. він, бачте, має їхні долі вирішувати..на жаль, на відео мені не вдалось цього почути, але своїм друзям я вірю.. люди висміяли дурака.. і воно зрозуміло… але чому терпіли годину, поки воно варнякало.. чому не сказали, що прийшли послухати письменника, а не свободівський примітивізм… чи вже люди змирились. цікаво глянути, як проходять сесії облради, де Башта депутат. там теж такий словесний понос?

 2. Ігор

  Дроздов говорить провокативно. таке враження мого кума від зустрічі в книгарні. а я вважаю, що він мудрий хлоп, який змушує аби мізки працювали… написати в коментарі хотів про свій подив. раніше убогі розумом не пхалися на виставки і презентації. на одному із відеозаписів побачив так звану журналістку Алісу. не повірив своїм очам. розказувала, що була на виборах в польщі спостерігачем-журналістом. капздець.. тернополяни знають її по судових справах, де вона вешталась раніше, там же золоті верби ростуть.. думав поліція її хапнула

 3. Сашко

  Модератор не справилась.. якщо бачить перебор, треба спиняти осінньо-весняних шизіків.. бідний Дроздов вже руками махав, щоб закрив писок Башта, я так розумію.. дурні – вони ще дуже наглі.. до міської ради чи обласної воно ж якось пробилося.. запхалося в список і пролізло…

 4. Олег

  зробили зараз перерву, бо хочемо погрітися чаєм. сидимо в кабінеті і з відкритим ротом слухаємо Дроздова. до геніальності спрощено пояснює політичні процеси.. дуже цікаво.. не міг зрозуміти, чому в коментарях так наїхали на якогось депутата..а подивились відео з бункеру – казали, там було цікавіше – бля – наші депутати точно кінчені люди з тими мандатами. насрать їм на інших.

 5. Олег Вікторович, пенсіонер

  був вчора у книгарні – фахівець Остап вищої проби. шкода, що на таких людей не ходять стадіони, а збираються камерні аудиторії.. в книгарні депутат на голову не ліз ))

 6. Женя

  а вас можна запрошувати на подію зняти? бо наша громадська організація проводить стільки екологічних проектів, а мало хто знає.

 7. Юра

  Чому ніде в Тернополі не можна було дізнатися про цю подію. якась цензура чи упередження є щодо цього журналіста? аж тепер побачив, що був Дроздов. шкодую, що не послухав вживу

 8. Оля, поштарка

  наш народ ще заглупий для розуміння Дроздова.. бачу з того, що передплачують у нашому селі..а який вибір.. на горілку гроші є, а щось мудре прочитати – ні

 9. Олег Вікторович, вчитель географії

  хочу похвалитися і Дроздову підняти рейтиг, як то кажуть. З шостої ранку дивився тут. син подзвонив, казав, щоб був у книжковому магазині на цій презентації. просто супер. найліпше, що слухав. дитина вчиться на першому курсі в університеті педагогічному. то вирішив теж долучитися до товариства розумних і патріотичних людей. поки снідав дивився, погодував худобу – знову включив. додивився в школі, бо мав вікно. то за той час і жінка трохи слухала, і сусід, який зайшов за диском, дивився аж поки я на урок не пішов. а школі нас вже 5 дивилось. вирішили написати як є. мудрий чоловік той львівський журналіст. шкода, що в нас районі і в області мало таких. такі як Остап повинні керувати країною, районами чи хоча б селом. написати про це наполіг Ігор Валерійович, наш філолог. каже, мусимо щось написати, щоб інші люди захотіли подивитися Дроздова. а капля за каплею – камінь точить. на вибори до району, області і верховної ради певно точно не підем. а сільської ради в нас не буде. але що була вона, що не була. самому на себе треба розраховувати

 10. Гордій

  Кілька разів випадково натрапляв в на програми цього журналіста на каналі зік. Але дивися максимум 5 хвилин. Мене смішила його мова, питання і весь вигляд якогось лопушанця. Нині ж з ким не привітався у Тернополі з друзів, усі кажуть, що був остап дроздов у тернополі. мало хто був, але всі різні відеозаписи. спочатку піджартовував, що не люблю тварин. потім таки вирішив подивитися. погортав – розумно аналізує теперішню жопу в україні. і навіть вихід запропонував. правда, наші піда*аси за гречку і 200 гривень зас*уть цю ідею..

 11. Іванка

  Традиційно у Тернополі ходить мінімум людей на розумних письменників, політиків чи інших авторитетних українців. судячи з коментарів, тепер ще почали бігати шизіки ))гримуча суміш. шкода, що в Тернополі так убого

 12. Любов

  я так розумію, хто тепер буде нагліти і бикувати на різноманітних акціях, прес-конференціях, виставках – має шанс потрапити на сайт “про все”. похвально. давно пора давати відпір хамству.. а що це за проститутка в джинсовому костюмі приперлась в бункермуз на презентацію?

 13. Олександра Данилівна, поціновучка прекрасного і розумного

  отримала неймовірне задоволення. щиро дякую за відео. у себе в програмі Дроздов більше слухає гостей, а в Тернополі розкрився. він нічим не гірший Лещенка чи Наєма. багато спірного говорив, але для не дурних людей це чимала пожива для роздумів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.