Посіпаки Надала не хочуть повертати кожному тернополянину 500 гривень

Поділитися


Чи знаєте Ви, шановні тернополяни, що минулого року кожен з нас переплатив за опалення до 500 гривень? І вам ці гроші мають повернути, згідного чинного законодавства, але підпорядковані Сергію Надалу тепловики не хочуть цього роботи.

Саме тому Тернопільська міська громадська організація “Асоціація споживачів житлово-комунальних послуг” подала до суду на комунальне підприємство теплових мереж “Тернопільміськтеплокомуненерго” про визнання протиправної відмови у проведенні перерахунку плати за послугу з централізованого опалення для населення. Тернополяни пам’ятають теплу осінь 2015 року і не морозний початок зими. На запит асоціації до міністерства регіонального розвитку, експерти отримали відповідь, що “у зв’язку із  зменшенням обсягів виробництва та реалізації теплової енергії і послуг централізованого опалення при відхиленні фактичних метеорологічних умов від нормативних, теплопостачальні підприємства могли здійснювати перерахунок оплати цих послуг з урахуванням фактичного споживання теплової енергії і гарячої води…”  Але тепловики Тернополя вирішили не віддавати переплачені кошти людьми. Голова асоціації Петро Ландяк разом з фахівцями-однодумцями вирішили виправити дану несправедливість. Вчора у Тернопільському міськрайонному суді тривали дебати у даній справі і суддя Дзюбич дуже здивував громадськість файного міста, відмовивши у задоволенні позову.

Як розповів Петро Ландяк у коментарі журналісту “Про все”, “Асоціація споживачів житлово-комунальних послуг” має намір подавати апеляцію, щоб відстояти справедливість та інтереси тернополян.

На нетверезого водія патрульні склали 4 адмінматеріали

Паспорт і посвідку іноземцям завжди варто мати з собою