111


Чи знаєте Ви, шановні тернополяни, що минулого року кожен з нас переплатив за опалення до 500 гривень? І вам ці гроші мають повернути, згідного чинного законодавства, але підпорядковані Сергію Надалу тепловики не хочуть цього роботи.

Саме тому Тернопільська міська громадська організація “Асоціація споживачів житлово-комунальних послуг” подала до суду на комунальне підприємство теплових мереж “Тернопільміськтеплокомуненерго” про визнання протиправної відмови у проведенні перерахунку плати за послугу з централізованого опалення для населення. Тернополяни пам’ятають теплу осінь 2015 року і не морозний початок зими. На запит асоціації до міністерства регіонального розвитку, експерти отримали відповідь, що “у зв’язку із  зменшенням обсягів виробництва та реалізації теплової енергії і послуг централізованого опалення при відхиленні фактичних метеорологічних умов від нормативних, теплопостачальні підприємства могли здійснювати перерахунок оплати цих послуг з урахуванням фактичного споживання теплової енергії і гарячої води…”  Але тепловики Тернополя вирішили не віддавати переплачені кошти людьми. Голова асоціації Петро Ландяк разом з фахівцями-однодумцями вирішили виправити дану несправедливість. Вчора у Тернопільському міськрайонному суді тривали дебати у даній справі і суддя Дзюбич дуже здивував громадськість файного міста, відмовивши у задоволенні позову.

Як розповів Петро Ландяк у коментарі журналісту “Про все”, “Асоціація споживачів житлово-комунальних послуг” має намір подавати апеляцію, щоб відстояти справедливість та інтереси тернополян.

1 comment

  1. Іван, шофер маршрутки

    а нині в маршрутці слухаю, як той Надал звітувати має. аж тошнить від тої сволоти. якщо ландяк доб’ється правди, то стане наступним мером )) жартую звичайно, але люди будуть шанувати точно…бо вже всі місцеві політики склали зброю. ніхто проти Надала не дзявкне. буде як в америці – всі думали клінтон виграє, а виграв трамп. так само мені в маршрутці кажуть не раз – надал вічний мер Тернополя . а я вам скажу – переоцінюють його. він вже набрид. буде чесна людина. от побачите.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.