111

Спрощення адміністративних послуг та їх децентралізація, якісні кадри та сервіс, клієнтоорієнтованість, а також впровадження сучасних технологій – саме так відтепер працюватимуть усі сервісні центри держави. В рамках реформування даної структури на Тернопільщині, як і по Україні вцілому, стартував набір професіоналів у цю службу.
Забезпечувати якісну роботу будуть висококваліфіковані та мотивовані фахівці. З цією метою була запроваджена конкурсна система на заміщення вакантних посад, а також розроблена система навчання та стажування для нових працівників.
29– В рамках реформування сервісних центрів розпочався другий, практичний етап стажування, – розповідає Василь Барановський, провідний спеціаліст сектору кадрового забезпечення та зв’язків з громадськістю реґіонального сервісного центру. – Після завершення цього навчання стажерам буде запропоновано пройти тестування на посади.
На адресу Головного центру надійшло більше п’ятисот заявок. З них обрали лише вісімдесят. Христина Веприк – одна з тих, хто подавала документи на навчання до територіального сервісного центру Тернополя. Дівчина сподівається отримати посаду адміністратора фронт-офісу.
– Ця робота особисто для мене є дуже цікавою. Я люблю спілкуватися та працювати з людьми. Цікаво те, що, коли ти надаєш послуги, то застосовуєш якісь психологічні навики, бо мусиш знайти підхід до кожного і надати якісні послуги.
До другого етапу стажування дійшов і Володимир Верещук. За плечима у хлопця, як і у інших стажерів, начитка лекцій та вивчення законодавчої бази. Сьогодні абітурієнти здобуті знання реалізовують на практиці.
– Навчання проходить у хорошому колективі. Працівники, які нас навчають, добре до нас відносяться, показують всю роботу, яку потрібно, всі ази. Люди давно тут працюють і знають усе досить досконало. Стажування подобається, хотів би продовжити тут працювати після здачі іспитів.
Усі, хто успішно пройде усі етапи, матимуть шанс отримати посаду провідних консультантів-адміністраторів та документознавців. Для того, щоб отримати її, потрібно не лише бажання. Одна з основних умов – це пройти конкурс, а саме – тести з сорока запитань та співбесіду.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.