111

27 тисяч гривень втратив житель Чорткова, намагаючись продати саджанці. Пенсіонер попався на гачок шахрая, що видав себе за покупця.

Зі слів потерпілого, оголошення про продаж він розмістив в Інтернеті. Котрогось дня до нього зателефонував невідомий чоловік і запевнив, що хоче придбати молоді дерева. Зійшлися на ціні, домовилися, що покупець перекине гроші на банківський рахунок продавця.

Втішений вдалою реалізацією товару, адже невідомий замовив чимало товару, пенсіонер й не запідозрив, як легко потрапив на гачок шахрая, хоча добре знав про подібного роду афери. Тому, коли йому зателефонували начебто з банку і поросили назвати пін-код картки, зробив це не задумуючись. Повідомленню про те, що з його картки знято 27 тисяч гривень, чортківчанин спочатку не повірив, адже гроші мали надійти, а не пропасти. На жаль, реальність виявилася іншою.

Правоохоронці вживають оперативних заходів, аби розшукати підозрюваного, а краян застерігають бути уважними, продаючи чи купуючи товари через мережу, повідомили “Про все” у секторі комунікації НП Тернопільської області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.