20 грудня у Тернополі відбудеться презентація безкоштовних курсів з основ програмування

Поділитися

20 грудня в Тернополі відбудеться презентація проекту з безкоштовного вивчення основ програмування Technology Nation від Фонду BrainBasket.

Про те, як зробити перший крок в IT, в чому переваги даного навчального курсу та що треба зробити, аби стати провідним IT-спеціалістом, розповість Ілля Онищенко, керівник відділу з управління проектами Фонду BrainBasket.

Презентація відбудеться у просторі IT House за адресою: вул. Степана Бандери, 42/2 о 19:00. Вхід вільний, реєстрація – обов’язкова за посиланням.

Technology Nation – це всеукраїнський проект, який дозволяє всім охочим безкоштовно отримати комп’ютерну освіту світового рівня та вивчити основи найбільш затребуваних мов програмування. Це дає слухачам хороше підґрунтя для подальшого навчання та працевлаштування в IТ-сфері.

Навчання проходить у форматі blended learning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений в онлайн, та аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі бібліотек та партнерських локацій по всій Україні. Курс розроблено за програмами кращих технологічних університетів світу, участь в програмі не потребує попередніх технічних знань та навичок. Наразі проект проходить в 30 містах України й за півроку на програму було зараховано понад 1000 слухачів.

Дізнатися більше та зареєструватися на програму можна за посиланням – http://brainbasket.org/technology-nation

Патрульні склали 4 адмінматеріали на нетверезого водія

Не залиши наодинці свого захисника в різдвяно-новорічні свята