111

bd87c9ee1db03bbe5c48d2429b415797Ми не хочемо питати наших читачів чи вірять вони в ефективність дій української влади. Ми віримо, що нас читають мудрі люди і відповідь для них очевидна. А от чи знають тернополяни, до яких сьогодні приїхав керівник уряду Володимир Гройсман, що за листопад місяць 2016 року керівник Кабміну отрима 35 тисяч гривень ? Як ви вважаєте, чи вартує такої зарплати на місяць за рахунок платників податків пан прем’єр?

Чи відпрацьовує зарплату керівник українського уряду Гройсман?

View Results

Loading ... Loading ...

Довідка

Нарахована зарплата Гройсману в листопаді, склала 35 158,95 гривні, з них посадовий оклад – 16 090,91 гривні, надбавка за вислугу років – 4 909,09 гривні, надбавка за інтенсивність праці – 7 240,91 гривні, зарплата за час відряджень – 6 918,04 гривень.

Сума утриманих податків склала 6 856 гривні, з них податок з доходів фізичних осіб – 6 328,61 гривень, військовий збір – 527,38 гривень.

Фактична сума, отримана прем’єром, склала 28 302,95 гривні.

Зарплата Гройсмана за квітень склала 11,7 тис. гривень, за травень – 22 тис. гривень, за червень – 28,1 тис. гривень, за липень – 29,3 тис. гривень, за серпень – 18,9 тис. гривень, за вересень і жовтень – по 35 тис. гривень.

1 comment

  1. Даник Михайло

    Але маєте щастя, Ви – пани Барна С.С. і наш голова !! Але маєте…Я запізно взнав, що Ґройсман збирається на Тернопільщину. Я б “запрорсив” його сюди, до Скали-Подільської, нехай би на власні очі побачив той міст з фунд. блоками посередині, показав свої листи- повідомлення в лютому до Вас в ТОДА, показав електронні свої листи з цього приводу, і хотів би подивитися що з того було б. Ще вкуплю один грубий конверт і заадресую на КМУ. Ну не можна так нехлюйськи, бездіяльно відноситися до своїх обов”язків ! Скільки це може тривати ?? Що, не можете їх (дорожників і голів безголових) зібрати на колегії і голосно СКАЗАТИ :”ТАК, шановні (сьогодні) керівнички, далі – трохи нецензурщини – від себе, двері – заперти, щоб журналістська братія того не чула), пройтися по кожному зокрема (за дверима має бути зо два патрулі з наручниками),виявити слабі місця, всякі “недодєлки” з попередніх завдань, на кінець – гримнути кулаком по столі – ВОТ ВАМ два тижні, кожен нехах пришле звіт про виконання в паперовому варіанті з підписом і датою. А самому (мати то все записано треба, треба добре готовитися самому) легенько під час поїздок по області (раптових, без повідомлення) тото все перевірити. Ну, як не все, то – частину – сам, частину – Ваші співробітники, яким довіряєте. Не можете, закличте мене на свою колегію (завчасно, бо маю дрібні заняття), і я без підготовки проведу одну колегію, а ВИ тільки наприкінці голоосно вдарите кулаком по столі, щоб аж в дверях тісно було ! Згода ?? І повідкривайте “ЗВОРОТНІЙ ЗВ”ЯЗОК” на сайтах в РДА. У всіх, де є громади, де – самі барани, зробіть як я ПРОШУ !. Робіть щось ! Успіх прийде, треба тільки РОБИТИ ! Голова (любий керівник) не має НІЧОГО РОБИТИ. РОБИТИ має АПАРАТ. Але щоб робив АПАРАТ -КЕРІВНИК має ДУЖЕ БАГАТО ПРАЦЮВАТИ !! Тож працюйте на славу !! Бажаю міцного здоров”я, спокійних нервів і успіху в ТІЙ РОБОТІ !! Бо Миколай нечемних оминає, Ви це знаєте ??

Напишіть відгук