111

Сьогодні керівництво Тернопільської обласної ради звітувало про рік своєї роботи. Це похвально щодо наміру працювати прозоро. Проте, самої роботи не так вже й багато. Хто слідкував за перипетіями в сесійній залі чи з онлайн-трансляцій знають, що там надто все заполітизовано. Коефіцієнт корисної дії надзвичайно малий. Працює цей рудимент радянщини без виконавчого комітету як мокре горить.

Голова обласної ради з “Блоку Петра Порошенка” Віктор Овчарук, його перший заступник Василь Деревляний з “Батьківщини” очікували до початку прес-конференції ще одного заступника – Любомира Крупу з “Самопомочі”. У той час до зали приїхав депутат-свободівець Олександр Башта. Його політична сила знаходиться в опозиції до керівництва облради. Але Башта сів разом з керівниками найвищого самоврядного органу Тернопільщини, навіть потім виступав і відповідав на питання.

Очікуючи на Крупу, присутні почали жартувати…1 comment

  1. старий гоцул

    Пиздато. Думайте – і вчіться. Конкуренція і – накопичення капіталу (в різних формах і формаціях) ніхто не відміняв.. Ні Лєно (отой що ще не вмер, отой що живий дохуя !! досі живий ! закопайте, москалі !! Книжки його нехай будуть , ні Карл…, ні Маркс їх вже не перепишуть. Вчіться по них, хіба, підете на нові “хліба”, матеріалів достатньо, вчитися нема кому?? Чомусь ?? Ббо щоб “вбити” якесь поняття комусь в голову – треба “звільнити” місце від НЕПОТРЕБУ. Ну, скальпів нас не знімають… Тому й така хуйня, довга як собача пісням перед закінченням зими, коли вже всі яя порожні…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.