Депутату з Почапинець оголосили підозру у вчиненні розпусних дій

Поділитися

Тернопільська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому стосовно депутата однієї із сільських рад Тернопільського району, підозрюваному у вчиненні розпусних дій щодо неповнолітніх та втягнення осіб у зайняття проституцією з використанням шантажу та уразливого стану і звідництва для розпусти з метою наживи.
Розслідуванням встановлено, що зловмисник знайомився із дівчатами, використовуючи соціальні мережі, а згодом шантажем змушував їх до зайняття проституцією.
Учора, 14 грудня 2016року, депутату 7 скликання однієї з сільських рад Тернопільського району Тернопільської області вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.156(розбещення неповнолітньої особи), ч.4 ст.301(примушування неповнолітньої особи до участі у створенні зображень порнографічного характеру та їх розповсюдження), ч. 2 ст.302 (звідництво для розпусти з метою наживи) та ч.2ст.303 (втягнення в зайняття проституцією кількох осіб з використанням шантажу) КК України.
Цього ж дня у Тернопільський міськрайонний суд скеровано клопотання про обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 128 000 грн. За результатами розгляду судом прийнято рішення про застосування відносно підозрюваного запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту.
Вказане рішення оскаржується Тернопільською місцевою прокуратурою

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Тренер з Івано-Франківська підкорила інтернет своїми формами

Тернопільські міграційники вклеїли фото у паспорт чоловікові, який вісімнадцять років не виходив з дому