111

Педофілія у спортивних роздягальнях – у Великій Британії розгортається найбільший скандал за всю історію англійського футболу.

Вже на початку слідства ідентифіковано понад 80 підозрюваних.

За інформацією поліції, за останні кілька тижнів вдалося виявити щонайменше 350 жертв. Йдеться про дітей, які зазнали домагань від тренерів у 1970-80-ті роки.

Переважна більшість випадків стосувалася хлопчиків, деяким з них було лише 7 років

1 comment

  1. Даник Михайло

    Пане Борисе, нащо Вам Велика Британія?? Вона й без Вас буде Велика. Ви пам”ятаєте про що я просив?? Торік, вже рік минув. Той Роман Машлянка – Ваш син?? Точно так як в Дубчаків. Співорганізатори. Але то – нічого, може воно й добре. Обіцяли, що матеріалу не буде, тема не є актуальною “ОТГ і громади”. Та якраз вона є найактуальнішою і поясню чому. Тому що робиться повільний перехід на укрупнення сільрад. Ті дрібонькі об”єднання не могли собі дати ради. Офіційних веб-сайтів не мали, утримувати програмістів не могли й не хотіли. Громадськість краю в більшості своїй участі в напрямках діяльності брала опосередковано, ч/з депутатів, які не завжди відстоювали інтереси виборців. Тому – такий застой, тому йдемо 25 років. Від радянської влади – до влади РАД. В наший селах, в наших громадах, має бути ясність і порядок. І відкрите обговорення любої теми, яка стосується нашого суспільства.В Польщі це зрозуміли – й пішли прискореною впевненою ходою. Там ясно, там під боком німець, в нього на прапорі – циркуль, нація точна і пунктуальна. А в нас чи в Польщі що: як не “єще Польска нє зґінєла” то “ще не вмерла…” Ви є грамотний хлоп і не дочікуйтеся поки вона вмре. Ворогів, які не хочуть чистої, вільної, сильної України і тут не бракує. Домомагайте її будувати. Будете цеглинку за цеглинкою носити ?? Маєте сина до помочі, робіть – і зробіть, нарешті то, що я просив. Казав Барна Олег, що це є жовта преса. Він мав на увазі, що – ще жовторота, обісрана. Покажіть що ми, громадянське суспільство, вже мужніємо, набираємося сил і РОЗУМУ, і таки будемо йди до європейських цінностей. А нездарів, неуків (як скалецький юрист), боягузів, казнокрадів, неробів – висміювати, критикувати й карати. Колію до Європи зробимо на 13 см вужчою. Разом! Слава Україні!!

Напишіть відгук