111

cerkvaВже вкотре «Правий Сектор» провів акцію проти ворожої Московської церкви в Тернополі. У час, коли на Сході нашої країни кращі сини і доньки народу боронять Україну від кривавих пазурів «руского миру», окупанти в рясах моляться за патріарха Кирила, «ополченців» і Трієдіную Русь та ненавидять все українське. Цього разу знову не обійшлось без провокацій, прокльонів та гнівних випадів про «громадянську війну», «старшого брата» та одну історію. Коли активісти Правого Сектору намагались розкласти агітаційний намет , віруючі Московського Патріархату викликали поліцію, яка, на їх думку, мала б захистити «істінне православ’я». Оскільки всі деталі попередньо узгоджені з органами правопорядку, то всі аргументи наведені прихильниками церкви окупанта, є виключно надуманими.
Ми, українські націоналісти, запевняємо, що подібні акції і надалі будуть проводитися по всій території України. На нашій землі не місце церкві окупанта!
Приєднуйтесь до боротьби за Єдину Помісну Українську Церкву!

Слава Ісусу Христу!
Слава Україні!2 comments

  1. Маріуполь

    Молодці Правий Сектор!
    Геть КГБ в рясах,

  2. Саша

    Московський патріархат в Україні потрібно заборонити, як ворожу до українського населення країни церкву. По перше, це розкольники, які в 1448 р. відділились від Киівської митрополії і не були признані в світі до 1589 року. По друге, московські попи стоять на службі в москалів і в сьогоднішній тяжкий для України час. Вони ведуть антиукраїнську пропоганду серед мирян України. Московські попи не пускають православних України в святиню- Почаївську лавру, котра була заснована в 1240 році, ще задовго до розколу Української православії москалями. Ті українці, котрі себе поважають, вже давно зрозуміли те, що москалі несуть кров, слози і горе для народу і перестали ходити до московських церков. Прийде час і це зрозуміють і інші парафіяни. Правильно активісти роблять, що пікетують московських попів, нема їм місця на нашій багатострадальній Українській землі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.