Кандидат на посаду селищного голови заявив про тиск на роботі

Поділитися

tesljk_andriy_2Кандидат на посаду голови Залозецької об’єднаної громади Тернопільської області Андрій Теслюк заявляє, що на нього здійснюється тиск на робочому місці через те, що він бере участь у виборчих перегонах. Із відповідною заявою чоловік звернувся до правоохоронних органів.

Зі слів кандидата від “Української Галицької партії” Андрія Теслюка, заступник керівника з безпеки Кобиловолоцького спиртового заводу чинить на нього тиск через те, що він балотується на посаду Залозецького селищного голови. Як пояснив спостерігачу ОПОРИ Андрій Теслюк, 1 грудня він був відсутній на робочому місці у зв’язку із тим, що отримав повістку. Тож цього дня він перебував у Зборівському районному військовому комісаріаті для уточнення облікових даних та проходження медичного огляду.

Комісією Кобиловолоцького спиртзаводу було складено акт про відсутність працівника на робочому місці. Андрій Теслюк звернувся щодо цього із заявою у Зборівський відділ Тернопільської місцевої прокуратури та у відповідний територіальний підрозділ Національної поліції України.

tesljk_andriy_1Як повідомив начальник Зборівського відділення поліції Микола Петрик, 2 грудня надійшла заява від громадянина Андрія Теслюка, в якій він заявляє, що на нього вчиняється тиск на Кобиловолоцькому держпідприємстві “Укрспирт” та просить провести перевірку. Микола Петрик також зазначив, що заява буде направлена на розгляд у Теребовлянське відділення поліції, оскільки події відбувались на території Теребовлянського району Тернопільської області (підприємство Кобиловолоцьке ДП “Укрспирт” розташоване у селі Кобиловолоки).

У Тернопільській місцевій прокуратурі повідомили, що заява від Андрія Теслюка надійшла і зареєстрована під №1536.

Громадянська мережа ОПОРА намагалась зв’язатися із заступником керівника з безпеки Кобиловолоцького ДП“Укрспирт” Миколою Сивулею, на дії якого скаржиться кандидат Андрій Теслюк. Але на наші численні дзвінки та прохання прокоментувати свою версію щодо ситуації Микола Сивуля не відгукнувся.

Представнику ОПОРИ телефоном вдалося зв’язатися із керівником Кобиловолоцького ДП “Укрспирт” Юрієм Куликом. Він у своєму коментарі зазначив: оскільки Андрія Теслюка 1 грудня не було на робочому місці і попередньо не було письмової заяви про причину відсутності, то, відповідно до внутрішнього розпорядку роботи, було складено акт. Але коли працівник приніс документи, які пояснили причину його відсутності (в цьому випадку – повістку), акт було анульовано.

Керівник підприємства також додав, що у таких діях не вбачає тиску на Андрія Теслюка як кандидата, оскільки такі самі процедури застосовуються до будь-кого із працівників держпідприємства.

У Княжичах Броварського району Київської області загинув міліціонер з Тернопільщини

Миколай про тебе не забуде