Концерт Тоні Матвієнко у Тернополі відбудеться 31 січня, а в Чорткові 4 лютого

Поділитися
Українська співачка    Тоня Матвієнко   після декретної відпустки повертається на сцену. Вже восени артистка вирушає у всеукраїнський тур “ТОБІ”, який присвячує найважливішому почуттю у житті – коханню, адже саме воно здатне творити дива.
У турі Тоня Матвієнко заспіває свої найкращі пісні. Прозвучать композиції і з її дебютного альбому “Сміються, Плачуть Солов’ї”.

“Безперечно, дитина у моєму житті на першому місці! Але і сцена мене зачекалася, – розповідає Тоня Матвієнко. – Я скучила за співом та поспішаю на зустріч до своїх глядачів. Хочу поділитися з ними своїм щастям”.

“Цей тур присвячений емоціям, які я сьогодні відчуваю, – продовжує Тоня Матвієнко. – Я нанизувала своє щастя намистинками, які наразі закінчилися і моє кохання стало повноцінним. Я дякую своїми піснями Йому”.

“Я ще не встигла до кінця відкритися публіці, не часто мала сольні виступи. Тому буду співати всі пісні, які були записані протягом п’яти років, ну і, звичайно, народні пісні.
Для концерту обрала найкращих музикантів, щоб звучало камерно і не відволікало від основного дійства – ПІСНІ. Тому “голосно” не буде, тільки торкнуся легенько Вашої душі”.

ТЕРНОПІЛЬ:  31 січня, Драмтеатр, 19:00

ЧЕРНІВЦІ:  1 лютого, Філармонія, 19:00

КОЛОМИЯ:  2 лютого, Народний дім, 19:00

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК:  3 лютого, Філармонія, 18:30

ЧОРТКІВ: 4 лютого, РБК, 16:00

ЖИТОМИР:  7 лютого, Філармонія, 18:30

 Білети продаються у квиткових касах

та на сайті https://karabas.com/

Довідки за тел: (099) 373-62-68, (096) 931-00-91

В обласному музеї підлабузники Порошенка і Гройсмана презентуватимуть досягнення великогаївської громади

Відвідувач магазину прострелив ногу охоронцю