Сьогодні, 11 грудня, зафіксовані факти порушення заборони на агітацію у день голосування. Зокрема, у селах Цигани і Верхняківці спостерігачі ОПОРИ виявили розміщені на вулицях друковані матеріали передвиборчої агітації, які вчасно не були зняті комунальними службами місцевої влади. Не зважаючи на заборону щодо агітації у день голосування, плакати кандидатів на виборах Борщівської міської ради об’єднаної територіальної громади досі розміщені на стовпах та парканах вулиць сіл.

Про виявлені факти порушень законодавства спостерігачі ОПОРИ повідомили поліцію.

«Це пряме порушення Закону України «Про місцеві вибори» та несумлінне виконання обов’язків органами місцевої влади, адже у частині 2 статті 54 зазначено, що передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем голосування, а частина 11 статті 60 цього закону зобов’язує органи місцевої влади з 24 години останньої п’ятниці, що передує дню голосування, зняти агітаційні матеріали» – коментує ситуацію Андрій Мартишко, координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Тернопільській області.

1 comment

  1. МИХАЙЛО

    В Борщівському районі прокуратури як такої нема. Можна повністю розформовувати її, залишити одну тямущу жіночку, щоб приймала звернення-запити і відсилала зразу до Тернополя, бо й Чортківська прокуратура є недієвою. Там скоротити штат наполовину, другу половину – в СІЗО за некомпетентність і небажання ПРАЦЮВАТИ. На звернення громадян – вони переадресовують місцевій поліції, щоб та розбиралася. Так не буде порядку в державі. За що гинуть наші хлопці на Сході ?? Щоб не поширювалася бувша совєцка систама на всю Україну, щоб діяли Закони України і був правопорядок, як в європейських державах. Щоб чиновники бігом виконували ЗУ а нє навіть не читали їх (як в Скалі-Подільській). Не хоче прокуратура ПРАЦЮВАТИ, буде працювати НАБУ та інші високооплачувані орґани. Мусить бути порядок. Хватить скиглити : ще не вмерла… Ви дочікуєтеся поки вона остаточно вмре ?? Вороги нашого поступу вперед є не тільки на Сході. Вони є й тут: казнокради, саботажники, неуки й невігласи, ласі на “дармові” бюджетні гроші. Он скільки награбастали. А хлопові з 0.07 га грядки – відмова в ЦЗН від взяття на облік як непрацюючого, бо він є “членом” особистого селянського господарства. То що, з 0.07 га виходить ваґон товарної продукції, що можна утримати себе й сім”ю протягом року ?? Всюди є недоумки, і наші з Вами депутати, і в КМУ, хто такі закони і постанови пише (приймає). Доки так знущатися з народу, який забитий горем і податками. Позганяти до ОТГ (колгоспу) й робити з ним що хочеш ? З одним керівником (головою) – легше договорюватися ??

Напишіть відгук