Як стало відомо “Про все” з достовірних джерел, влада все зробила, щоб програти вибори на Борщівщині. Кандидат від “Блоку Петра Порошенка” Віктор Голубець – директор спортивної школи – має хорошу репутацію у спортивних колах, виховав непоганих спортсменів. Правда, підтримки в громади на виборах не має і вже другий раз програв.
Перемагає на виборах представник «Батьківщини» – діючий голову райради Іван Кобилянський ( на фото – сивий чоловік в окулярах). Не дивно, що чиновник пішов на ці вибори, адже за новою адміністративною псевдореформою Борщівської райради не буде, як і Борщівського району.Чиновника з партії Юльки Тимошенко підтримало 30% виборців які прийшли на дільниці.

Відомо, що Тернопіль буде райцентром Вінницької області.

Також брали участь у виборах: від партії “Демальянс” колишній банкір Володимир Дуплавий. “Самопоміч” делегувала кандидатом на посаду мера Володимира Чугаєвського. Від “Свободи” йшла громадська активістка Христина Яворська, донька загиблого через халатність борщівських медиків Володимира Яворського.
Партію “УКРОП” представляв керівник місцевого відділення “ПриватБанку” Андрій Ратушняк.

Самовисуванцями йшли діючий депутат від “Радикальної партії Ляшка” та скандальновідомий голова Борщівської РДА, колишній медик періоду правління Януковича Іван Чепесюк. Останнього затримали були за хабар. На що Чепесюк сподівався?
А влада Тернопільщини в особі “блоку Петра Порошенка” пролітає на виборах, як фанера над Парижем. Порошенківці зайняли лише третє місце на виборах депутатів від Борщівської громади. Перше місце – за “Батьківщиною”. Другими за підтримкою “Самопоміч” Садового.

Із бепепешниками провалились свободівців, які мають примарні шанси потрапити в раду.
Детальний звіт із результатами очікуйте незабаром.

Також додамо, що під час виборів у Борщові сталася неприємна ситуація в родині кандидада на посаду голови від “Блоку Петра Порошенка” Віктора Голубця. Наші джерела розповіли, що згоріла машина – “99” -в брата кандидата. Можливо, зловмисники хотіли підпалити машину кандидату. Адже у них однакові автівки. За іншою версією, машина загорілася, коли за кермом був брат і це звичайна прикрість, яка трапляється з проводкою.

3 comments

 1. Flentey Gena

  По перше люди мають пережити оту дурість з юльками,олєжками і толіками……хай на своїй шкірі попробують “мудре” керівництво юльчиних “спасителів нації”……Не все ж порошенкам і тягнибокам рулити….Отак ми і бавимося,вибираючи одних клептоманів замість інших….Люди не беруть до уваги те що громада це вже не міськрада чи сільрада…..І тепер треба буде рахувати кожну копійку в громаді.А як рахують хлопці і дівчата з старих партій котрі тепер сидять в парламенті то ми знаємо добре.І дай Боже щоб я помилився….Ну і насамкінець…Коли пишете про реформу районів то це є таке в планах влади,хоча і вилами по воді писано.А от коли пишете що Тернопіль стане районним центром Вінничини то трохи думайте краще аніж брати Барни…Вже хоч до Львова припишіть,або до Кракова чи Відня,так ще буде краще.А якщо серйозно,то для зміни меж областей потрібні зміни в Конституцію….І де ви бачите 301 ідіота котрий за таке проголосує???

 2. Flentey Gena

  До речі Юлія Володимирівна категорично проти реформи місцевого самоврядування…А тут на тобі…Виграли вибори в Борщеві!!!….І одночасно не дали провести вибори в Товстому і Хоросткові не голосуючи в ВР….От скотиняки…..Одна рука по голові гладить а інша в кишеню лізе…..Щось не клеїться в Юлі…То Надя Сявченко в алкогольнім чаду таке витворяє,то самі не знають що вони хочуть з тим місцевим самоврядуванням….От що значить коли Мєдвєдчук спонсорує…Бардак!

 3. МИХАЙЛО

  Вуйкові Іванові (з Борщова) – хорошого старту на ґосподарському поприщі в міськраді. Я ще місяць тому знав, що його оберуть. Сьогодні в Більчу вибори до ОТГ (бо приєднують два села, одну чи дві громади). А голова районної виборчої комісії пише, що то дільничні комісії, слова – територіальна там (в протоколі) нема, хоч території приєднуються внаслідок цих виборів. Але це таке, хто то достеменно дивиться в ті протоколи??
  Важливо- хто кандидатує на посаду голови ОТГ. Бувша голова, яка декларації нікому ніколи нізащо не покаже, бо як покаже?? Тай не зробила, будучи на посаді голови сільради нічого доброго. Автобусну 3-хметрової висоти лицьовою стороною встановила до пануючих вітрів (читай – дощів, сніжениці). Це- за три роки моїх вмовлянь, нате, мол, відчепіться. Хіба так для місцевих людей треба відноситися? Кінцеву а/зупинку перенести біля мосту – не може й не хоче. Як її переносити, як на дорогу грошей “не стало”. Не стало, і – все. Зате стало на дві квартири, двоє весіль, машину. Щось в декларації не видно таких доходів в голів сільрад.
  Друга кандидатура, Леся. Не потягне. Совісна, підприємлива (має магазин), але це не її ноша. Третій кандидат- з Олексинець чи Шершенівки. Той може й би потягнув, але чи в той бік? Своя сорочка ближча до тіла.Мусить бути Чоканів син, робить в РДА, тямку має. Решта- допомагайте йому, підказуйте, і буде й автобусна там і так, як треба, й вулиці освітлені, й автобус до Монастирка хоч двічі на тиждень ходити до району. Сільрада нова виросте понижче пошти, щоб старі люди, в кого вже й ноги не згинаються від корчів, не “перли” на другий поверх по крутих сходах. Вона про це думати не буде, бо її добре, щоб менше відвідувачів. Я більше вже на неї не надіюся. Робіть свій вибір, більчанці і жителі всієї сільради, але – треба ґосподаря, ще й грамотного в фінансах, бюджетах, трансферах і параграфах українських законів. Треба з людьми – по-людському.
  Найкраще було б висунути на цю посаду священника Петра Міськова.З людьми вміє спілкуватися, йду на автобус- все по динаміку чую: і Службу Божу, і хто скільки на церкву пожертви дав, і добрі благословення для вірян. З розбомбленої церкви (німаком) зробив ляльку. І біля церкви – порядок, люди слухають його, поважають, а це в громаді – багато важить. Не треба було боятися втратити священника. Сану його ніхто не позбавляє, ще трохи би поправив, зізвати Процишина Олександра, теж священник, наш, має де жити. Нехай служить громаді. Чи було висунути на посаду голови Швидковського Івана, всі знаєте, ґосподар, не пияк, з людьми – ввічливий, технічно грамотний, забудований добре, йому багато не треба. Але мали б опалений садочок, щоб цілу зиму діти привчалися до гурту, до науки якоїсь, щоб розвивалися. І школа була б, при потребі, вчасно перекрита, і туалет стояв би громадський там і так, як має бути. Не все зразу, але в цьому напрямі треба використовувати ті (збільшені) кошти, які тепер даються громадам. Грамотно використовувати. Дороги поправити. Такого шансу хто знає, коли громади отримають, коли навчуться самі заробляти якійсь кошти. Треба вчитися, бо бюджет державний- не безрозмірний. Чомусь плохі люди в Більчу, не ініціативні. Барни за нас все не порішають, якщо ми будемо баранами.

Напишіть відгук