У Борщові вибори голови об’єднаної територіальної громади виграв діючий голова райради

Поділитися

Як стало відомо “Про все” з достовірних джерел, влада все зробила, щоб програти вибори на Борщівщині. Кандидат від “Блоку Петра Порошенка” Віктор Голубець – директор спортивної школи – має хорошу репутацію у спортивних колах, виховав непоганих спортсменів. Правда, підтримки в громади на виборах не має і вже другий раз програв.
Перемагає на виборах представник «Батьківщини» – діючий голову райради Іван Кобилянський ( на фото – сивий чоловік в окулярах). Не дивно, що чиновник пішов на ці вибори, адже за новою адміністративною псевдореформою Борщівської райради не буде, як і Борщівського району.Чиновника з партії Юльки Тимошенко підтримало 30% виборців які прийшли на дільниці.

Відомо, що Тернопіль буде райцентром Вінницької області.

Також брали участь у виборах: від партії “Демальянс” колишній банкір Володимир Дуплавий. “Самопоміч” делегувала кандидатом на посаду мера Володимира Чугаєвського. Від “Свободи” йшла громадська активістка Христина Яворська, донька загиблого через халатність борщівських медиків Володимира Яворського.
Партію “УКРОП” представляв керівник місцевого відділення “ПриватБанку” Андрій Ратушняк.

Самовисуванцями йшли діючий депутат від “Радикальної партії Ляшка” та скандальновідомий голова Борщівської РДА, колишній медик періоду правління Януковича Іван Чепесюк. Останнього затримали були за хабар. На що Чепесюк сподівався?
А влада Тернопільщини в особі “блоку Петра Порошенка” пролітає на виборах, як фанера над Парижем. Порошенківці зайняли лише третє місце на виборах депутатів від Борщівської громади. Перше місце – за “Батьківщиною”. Другими за підтримкою “Самопоміч” Садового.

Із бепепешниками провалились свободівців, які мають примарні шанси потрапити в раду.
Детальний звіт із результатами очікуйте незабаром.

Також додамо, що під час виборів у Борщові сталася неприємна ситуація в родині кандидада на посаду голови від “Блоку Петра Порошенка” Віктора Голубця. Наші джерела розповіли, що згоріла машина – “99” -в брата кандидата. Можливо, зловмисники хотіли підпалити машину кандидату. Адже у них однакові автівки. За іншою версією, машина загорілася, коли за кермом був брат і це звичайна прикрість, яка трапляється з проводкою.

Вихідними на Тернопільщині добре горіло

У Тернополі відбудеться прес-конференція на тему: “Покарання винних у корупції у місцевих органах влади: статистика, партії, регіони”